Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Nabijanie Postów
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79
harolcia
taaa...
Hmmm właśnie przypomniało mi się, czemu ścięłam włosy - na przekór znajomemu, który twierdził, że bardzo dobrze wyglądam w długich...
Ot, babska logika blush.gif

Edit: Eva - fajna fryzurka. Z tyłu masz włosy mono wycięte? Czy tak na równi z tymi po bokach( nie koło tworzy, bo te widzę, że są dłuższe)?
em
wcale ze nie debil tylko bardzo fajnie!
ale ja chce jeszcze krocej happy.gif
Eva
Z boku (z przodu?) sa dluzsze, z tylu takie ze caly kark mam odsloniety :d
owczarnia
Ewunia ślicznie wub.gif. Co Ty wygadujesz, jaki debil wyszłaś jak pierwszorzędne ciacho!

A co do krótkich włosów: ja od lat (z przerwami na zapuszczanie, ale zawsze wracam) kocham jedną i tę samą fryzurę, podobnie zresztą jak i kobietę wub.gif. Jest jakieś milion razy ładniejsza ode mnie, więc uraczę Was jej fotką jako ideału: proszę smile.gif.
harolcia
QUOTE(Eva @ 27.06.2008 17:55)
Z boku (z przodu?) sa dluzsze, z tylu takie ze caly kark mam odsloniety biggrin.gif
*


No o to dokładnie mi chodziło biggrin.gif
Aż mi się do fryzjera zachciało iść, tylko nie miałabym co z nimi zrobić, bo ostatnio nawet podcinałam włosy...
Miranda
eva wub.gif
matoos
Wniosek z tego jeden - baby znają się na kobiecej urodzie tak samo dobrze jak chłopi na męskiej.

I tu wcale nie o to chodzi, droga Evo, żebyś źle wyglądała w krótkich, wprost przeciwnie, ale w długich wyglądałabyś jeszcze lepiej smile.gif
PrZeMeK Z.
Ewo - ładnie, ale nie ukrywam, że wolałem poprzedni kolor smile.gif I wcale nie jak debil, tylko fajnie.
Jeszcze w okularach bym chciał cię zobaczyć. Jak się komponują z nową fryzurą :]
Ludwisarz
Jaka taka bohaterke gry komputer o zabijaniu hord zombie mi przypominasz. Ten Twoj industrialowy lateks, jaka barette i do boju evo.
em
phi.
tak albo tak, albo tak... chyba ta pierwsza najbardziej mi się podoba.
Ludwisarz
MI TEZ!
owczarnia
Druga. Jest z jajem smile.gif.
avalanche
też mi się wydaje, że druga lepsza.

ale może lepiej nie mąćmy em w głowie biggrin.gif
em
mąćcie, mąćcie, ja potrzebuję inspiracji no i muszę wybrać któreś zdjęcie, żeby z nim do fryzjerki pójść
harolcia
Jak dla mnie ta pierwsza lepsza... (bo jest podobna do mojej, ale o tym ciśśśś.... tongue.gif)
em
to poka swoją!
harolcia
W niedzielę, maks w poniedziałek będę miała znów w domku aparat to coś tam machnę i wrzucę...
owczarnia
Druga po pierwsze jest słodka, po drugie jest z jajem, a po trzecie, wydaje mi się, że w niej będzie Ci do twarzy smile.gif.
PrZeMeK Z.
Chyba faktycznie druga.
em
hm tylko czy ona nie będzie wymagała jakiegoś układania co rano? nie mam głowy do takich rzeczy jak pianki i żele
Eva
QUOTE(matoos @ 27.06.2008 18:30)
Wniosek z tego jeden - baby znają się na kobiecej urodzie tak samo dobrze jak chłopi na męskiej.

I tu wcale nie o to chodzi, droga Evo, żebyś źle wyglądała w krótkich, wprost przeciwnie, ale w długich wyglądałabyś jeszcze lepiej :)
*


Wiec na zyczenie, dla porownania - z kawalkiem ojca w tle ale to akurat bylo pod reka :P
em
moze sie nie znam, ale lepiej ci w dzisiejszych!
harolcia
mnie też się tak zdaje...
ale są gusta i guściki
Eva
No tak sie nie zdaje tylko mojej babci i Matoosowi czarodziej.gif
harolcia
Babcie zawsze wolałyby swoje 'kochane wnusie' w długich włosach, najlepiej z dwoma warkoczykami wink2.gif
owczarnia
QUOTE(em @ 27.06.2008 19:31)
hm tylko czy ona nie będzie wymagała jakiegoś układania co rano? nie mam głowy do takich rzeczy jak pianki i żele
*


Ty masz zdaje się proste włosy z natury, takie lekko układające się, prawda? No to przy dobrym cięciu odrobina pianki i roztrzepanie rękami powinno załatwiać sprawę. Pociesz się, że inni mają gorzej wink2.gif - ja na przykład mam tak porąbane włosy, że pomimo tego iż praktycznie w ogóle się nie przetłuszczają, muszę je myć codziennie przed wyjściem. Inaczej nie ma mowy o ułożeniu, one mają własne zdanie i cześć. Nie zapomnę, jak kiedyś, kiedy jeszcze miałam je niemal do pasa i nosiłam czasem spięte w koka i ten kok po całym dniu jak wyjęłam spinkę nadal się trzymał, sam z siebie. Takie są cholery podatne na wszelkie odkształcenia. A najlepiej było, jak mi mama przed komunią korkociągi wymarzone zakręciła na noc, żeby ładne wyszły. Obudziłam się rano z włosami ciasno zwiniętymi w rurki przy samej głowie... A zapuszczałam trzy lata. Poskutkowało tylko mycie.

Ewcia, ja też uważam, że teraz lepiej. Wyglądasz jak Aeon Flux, tylko bardziej słodko smile.gif.
Eva
Z dwoma warkoczykami to ja wygladalam wybitnie teasing. Timmy - Dany mnie w lateksie nie lubi a mam za grube nogi do spodenek a'la Lara Croft wiec niestety, do zadnej gry sie nie nadaje :D
em
QUOTE
a mam za grube nogi

i lold.
owczarnia
Przestań o tych grubych nogach, bo Cię huknę w końcu! Nigdy gruba nie byłaś, a już na tym najnowszym zdjęciu to naprawdę na buzi widać że szczuplutko. Nie przeginaj kobito, wyglądasz naprawdę super. Gdybym była facetem, zakochałabym się na 100% wub.gif.
Eva
No i jednego juz usidlilam ^_^
PrZeMeK Z.
QUOTE(Eva @ 27.06.2008 20:34)
Wiec na zyczenie, dla porownania - z kawalkiem ojca w tle ale to akurat bylo pod reka tongue.gif
*


Hm, muszę przyznać, że chyba faktycznie teraz ci lepiej.
Aczkolwiek najlepiej było w takich, jakie miałaś w Krakowie smile.gif
Avadakedaver
QUOTE(Eva @ 27.06.2008 17:51)


omg.
po obejrzeniu tego zdjęcia przepisuję się do Fanklubu Fryzury Ewy, a opuszczam Fanklub Cycków Ewy.
Zajebiście wyglądasz.



i moja siotra też tak uważa.
PrZeMeK Z.
Bluźnisz, synu! Możesz należeć do obu fanklubów jednocześnie, jako i ja czynię smile.gif
Child
znajdz se wolną do łorszipowania. romantyczni idealisci platonicznie kochajacy sie w zajetych kobietach konczyli zywot prawiczkami ;}
PrZeMeK Z.
Dziękuję za radę doświadczonemu koledze :]
Eva
Ej nie rozpędzaj mi fanklubu, ja potrzebuje takich impulsow zeby sie podbudowac. Teraz na przyklad, skoro ojciec pyta co mam zamiar zrobic jak juz mnie wywala ze studiow.
em
ojciec mojej kolezanki powiedzial jej cos o wiele bardziej niemilego po niezdanej gramatyce i staropolce. ale nie bede cytowac.
Eva
Mi wystarczy, ze jestem powodem do wstydu przed cala rodzina. Jeee! czarodziej.gif
hazel
Mnie już nawet rodzina przestała pytać na którym jestem roku:)
Avadakedaver
to sie mowi 'na drugim, trzecim i czwartym"


co sądzicie o tym?
PrZeMeK Z.
Mnie się podoba. I komu jak komu, ale tobie by pasował.
em
pod warunkiem, że to jest wstążka atłasówka, a nie jakaś tandetna gumka

mam gorączkę i egzamin z wyprowadzką pojutrze.
Avadakedaver
ojej. współczuję.

A ja się ubieram na allegro czarodziej.gif
poki co żadnych rezultatów, a buty na ktore sie czaiłem zniknęły. wszystkie aukcje, a było chyba z siedem.


__


takie

czy

takie?
Child
pierwsze. wole przesadnie wielkie logo[?] na klamrze, niz ta podeszwe rodem z marzen rolnika, ktory chcial nowe gumofilce
em
podeszwa podeszwa, ta gumka jest wiesniacka.
PrZeMeK Z.
Ani jedne, ani drugie mi się nie podobają, ale jeśli już, to pierwsze.
Ludwisarz
Drugie. Sa ok, sam mialem podobne.


A ja wlasnie sie dowiedzialem, ze zdalem egzamin ktory myslalem, ze nie zdalem ;P Jestem studentem 2 roku!!!

A i dzis rodzice mnie nawiedzili w Warszawie i mam dwie pary nowych butow! :)
Avadakedaver
bo ja sie zdecydowac nie moge. siostra radzi mi te drugie, a ja no nie wiem.
te pierwsze maja czubek ładniejszy.
owczarnia
Szczerze? Obie pary są okropne sad.gif.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.