Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Nabijanie Postów
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79
Avadakedaver
czy to nie jest czasem w miejscu, gdzie za samą lokalizację daje się +200 za osobę?
kObra.
Do 220 zł. Nie jest tragedia.
Dziś byłam na rozmowie w kolejnej. cheess.gif
asiatal
chodzenie do szkoły na później rocks!
PrZeMeK Z.
Asiatal, świetny avatar
asiatal
wiem smile.gif
ale kurczę, miał być ten avatar:
user posted image
a mi się wyświetla ten:
user posted image
ej, i to już nie pierwszy raz takie jaja są ze zmienianiem avatara...
matoos
Ctrl+F5 jest twoim przyjacielem.
asiatal
=D
Avadakedaver
mój brat ma 10 lat i właśnie czyta ostatnią stronę HP cz. 7
luj.
PrZeMeK Z.
Asiatal, właśnie o tym avatarze z czekoladą mówiłem.
Avadakedaver
po zmianie avatara, zanim sie zaktualizuje mija troche czasu. od kilku minut do kilku godzin. radze re-uruchamiac komputer, albo przeglądrkę chociaż.
matoos
Albo wcisnąć CTRL+F5, bo jak zamieniasz jeden uploadowany avatar drugim to one się nazywają tak samo, a twoja przeglądarka ma w cache'u stary. W CTRL+F5 pobiera całą stronę ponownie z serwera nie patrząc na cache.

Damn, ile razy można to na różnych forach tłumaczyć.
Avadakedaver
a ja myslalem ze to zwykle odswiezanie. chyba pomylilem ze zwyklym f5.
szkoda tylko ze jak u siebie zrobie ctrl + F5 to na innych kompach nie zaktualizuje sie.
owczarnia
Najuś, Tymon, pamiętacie tę aktorkę co to ją widziałam i mówiłam że tak fajnie wygląda na żywo i za Chiny nie mogłam sobie przypomnieć jak się nazywa? Maria Pakulnis się nazywa cheess.gif.
harolcia
Nawet nie wiedziałam, że ona dubbingowała Profesor Sybillę Trelawney w Zakonie blink.gif
Neonai
QUOTE(owczarnia @ 15.11.2008 21:50)
Najuś, Tymon, pamiętacie tę aktorkę co to ją widziałam i mówiłam że tak fajnie wygląda na żywo i za Chiny nie mogłam sobie przypomnieć jak się nazywa? Maria Pakulnis się nazywa cheess.gif.
*



aaaa ja jej nieee luuubięęę =F
owczarnia
Ja generalnie też nie za bardzo, ale naprawdę zaskoczyło mnie jak dobrze wygląda bez sztabu stylistów i tak dalej. Bardzo piękna kobieta, znacznie ładniejsza niż w telewizji czy filmie. Mało tego, bardzo miła. Cat mi się z nią trochę kojarzy, też sprawia wrażenie babki z klasą, takiej dystyngowanej, ale i pełnej ciepła. Coś, z czym się trzeba urodzić, najwyraźniej, bo ja już zarzuciłam starania wink2.gif.
Miranda
no dobra, milo mi sie zrobilo kiss.gif
owczarnia
No ale taka prawda. Ja mielę gębą na okrągło, a Ty milczeć potrafisz bardziej wymownie. Zawsze marzyłam o takiej umiejętności, ale niestety.
managarm
Ja mam ochote na ciastko.
PrZeMeK Z.
Go to rehab, kuki monster!

user posted image
harolcia
22 listopada 2008
35 cm śniegu.
I jeszcze sypie.
blink.gif
PrZeMeK Z.
Tak, też mnie to zmartwiło.

A w Galerii Krakowskiej stoją już poubierane choinki. sleep.gif
Katon
Ekhm, wszystko co potwierdza tezę zawartą w mojej ulubionej mojej piosence jest mile widziane, niech żyje śnieg!
PrZeMeK Z.
Patrząc pod tym kątem, zgadzam się smile.gif
harolcia
No taaak, tylko, że kutwa znowu będzie tak, że w listopadzie jest pełno śniego, początek grudnia też jeszcze, a na święta i Nowy Rok - ku-pa!! dry.gif
kObra.
Coraz bliżej święta, coraz bliżej! Coca-cola!

Dzisiaj się dowiedziałam, że Pepsi jest super odtwardzaczem na wszelkie kamienie. I te w brzuchu, i te w umywalce, etc.

Idę na lofry. cheess.gif
Neonai
AAAA!! koleś z milionerów mnie zabił no, taka szansa na milion, a ten się wycofał...
Katon
Myślę, że to jest jakiś przekręt tam.
MisieK
Dali mu w łapę! Niech dalej tłumaczy japońskie kreskówki! Mówię wam.
GrimmY
proszę o linki/wytłumaczenie na czym facet poległ.
em
ale przecież śnieg końcem listopada to nie jest jakieś specjalnie dziwne zjawisko, dziwny to jest brak śniegu chyba smile.gif
a gość z milionerów poległ na cyceronie, z którego mam jutro koło!

ps. mielismy anegdotke na historycznej, ze jakby koles, ktory mial pierwsze w historii pytanie o milion znal historie jezyka polskiego, to by odpowiedzial. pytanie bylo o ojczyzne conana barbarzyncy/zdobywcy (wybaczcie, nie pamietam) i chodzilo o kimmerie. zainteresowanych powiazaniem zapraszam do pozycji z indoeuropeistyki diachronicznej.
Neonai
QUOTE(kObra. @ 22.11.2008 18:34)
Coraz bliżej święta, coraz bliżej! Coca-cola!

Dzisiaj się dowiedziałam, że Pepsi jest super odtwardzaczem na wszelkie kamienie. I te w brzuchu, i te w umywalce, etc.

Idę na lofry. cheess.gif
*


coca cola zmieniła reklamę świąteczną. nie ma już tirów. bu.
kObra.
Teraz będę tirówki?
Avadakedaver
czy mi się wydaje, czy youtube ma teraz jakiś inny ujowy system upload'u plików?
Miranda
: D
Eva
Awwww scur scur!
asiatal
a ja dzisiaj na sprawdzianie z polaka napisałam charakterystykę Dumbledore'a. Bo trzeba było napisać charakterystykę jakieś postaci literackiej albo historycznej, która w swoim życiu kierowała się tolerancją, szacunkiem i dobrem innych ludzi. Co prawda, wyszła mi opowiadanio-charakterystyka z przewagą pierwszego, ale chyba argumenty mam dobre. Bo miało być co najmniej półtorej strony A4 a ja zawsze miałam wyczerpanie tematu w połowie wyznaczonego miejsca, to dzisiaj postanowiłam napisać coś długiego. 2 i 1/3 strony to jak na mnie baaardzo dużo smile.gif
Eva
Jak wyczerpywalam temat na sprawdzianach z polskiego, to pisalam 7 kancelaryjnych :p
asiatal
no ja takiego daru nie mam :F
Eva
Lol! Cala noc z teoria literatury popieprzyla mnie tak bardzo ze wyszlam na uczelnie 1,5h za wczesnie czarodziej.gif
PrZeMeK Z.
QUOTE(Eva @ 24.11.2008 20:07)


Słodki.

Asiatal - ja bym jednak nie pisał o Dumbledorze, ale gratuluję odwagi. wink2.gif
asiatal
uh, jak zobaczyłam temat, i że tej charakterystyki ma być na półtorej strony to się przeraziłam. Dumbledore to jedyne, co mi wtedy przyszło do głowy. Żeby napisać dużo o nim. A kogo Ty, Przemku byś wybrał?
PrZeMeK Z.
Poza najbardziej oczywistym Janem Pawłem II nikt mi w tej chwili nie przychodzi do głowy. Hm, może Matka Teresa? tongue.gif
asiatal
o żesz kurde. Dużo osób w klasie wybrało powyższe przykłady. A mi to nawet na myśl nie przyszło. Ja jakaś dziwna jestem.
harolcia
Haha! Wróciłam z Niemiec. Dokładniej z Lubeki. Bożesztymój jakie śliczne mają stare miasto. A marcepan - normalnie ślinka mi cieknie... I w ogóle tam śniegu nie mieli. I pociągi nie miały opóźnień...
Ludwisarz
Teskni Wam sie czasem za czyms co bylo kilka lat wczesniej?
Avadakedaver
hell yeah.
owczarnia
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 26.11.2008 18:31)
Poza najbardziej oczywistym Janem Pawłem II nikt mi w tej chwili nie przychodzi do głowy. Hm, może Matka Teresa? tongue.gif
*


Matka Teresa to i owszem, ale ten Jan Paweł to już tak nie do końca.
Child
I foresee flamzorz
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.