Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Nabijanie Postów
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79
asiatal
obok. Pomorskie
Eva
A niech was, mi sie nawet sesja nie zaczela jeszcze.
harolcia
A mi się ferie kończą dry.gif
mroffka
QUOTE(asiatal @ 30.01.2009 17:20)
obok. Pomorskie
*




No jakby nie patrzeć na odległość to obok smile.gif
em
no. my sesje od wczoraj.
managarm
Ja juz koncowka xd.
LilienSnape
po stuniowce. nog nie czuje.
a zmeczenie nagle odeszlo.
mroffka
Moja siostra ma dzisiej studniówke smile.gif
harolcia
ja na swoją poszłabym jeszcze raz. tylko, że sukienkę mi dziewczyny obcesami lekko podziurawiły dry.gif
asiatal
QUOTE(harolcia @ 31.01.2009 14:29)
ja na swoją poszłabym jeszcze raz. tylko, że sukienkę mi dziewczyny obcesami lekko podziurawiły  dry.gif
*


nie potrafię sobie tego wyobrazić. To znaczy potrafię, ale to jest dziwne cheess.gif
harolcia
to że mam dziurę w sukience?
Cóż, biorąc pod uwagę, że sukienka była nieco za długa ( szyta przez krawcową w dość ekstremalnych warunkach) i jak się tańczy, to nie stoi się cały czas prosto, tylko się rusza, a na parkiecie jest tłok, to wszystko się może zdarzyć. No i mam dziurę w koronce, ok 5 cm od samego dołu, taką o średnicy chyba z 5 cm. Muszę zanieść do krawcowej, żeby coś z tym zrobiła... No i skróciła kieckę, bo jak bez odpowiednich butów w niej jestem, to już w ogóle za długa... tongue.gif
em
i wlasnie dlatego na zabawe taneczna nalezy ubierac kiecki do kolan, zawsze to powtarzam i wcielam w zycie!
harolcia
człowiek uczy się na błędach, szkoda, że własnych wink2.gif
em
e tam trzeba bylo znalezc topik "studniowka" na forum z czasow, jak wiekszosc braci forumowej miala studniowke i sie wymieniala doswiadczeniem :P
harolcia
cóż, nie pomyślałam o tym...

Chociaż z drugiej strony - na studniówkę chciałam mieć koniecznie długą sukienkę i podejrzewam, że nic by mnie od tego nie odwiodło. smile.gif
PrZeMeK Z.
Teraz cierp!

Ja już po sesji.
Lilith
phi...
a jeszcze mam egzamin z regionów w poniedziałek, o ktorym się dowiedziałam wczoraj, ale to jest pk, tu wszystko mozliwe. no i historie sztuki we wtorek i tfu tfu, odpukać (spluwam 3 razy za lewe ramię) to byłoby na tyle...
Neonai
Ja sie musze gdzies pozalic. Grypa mnie dopadla. Goraczka 38 z kreskami, gardlo mam obolale, w nocy nie spie (dzis mi sie udalo zasnac o 8 rano), w weekend przychodnia uw nieczynna, a jak szlam do apteki to myslalam ze sie przewroce. W dodatku nie mam internetu (czasem wejde z komorki), a potrzebuje go do znalezienia artykulow do pracy rocznej, bo musze napisac konspekt na wczoraj i go oddac. I je
Neonai
szcze egzamin z psychometrii we wtorek, do ktorego nie mam sily sie uczyc. Zyc nie umierac.
PrZeMeK Z.
Współczuję, Najko sad.gif

Zdrowiej szybko! czekolada.gif
GrimmY
QUOTE(managarm @ 30.01.2009 21:10)
Ja juz koncowka xd.
*


szybki waćpan jest, ja od poniedziałku zaczynam tańce właściwe.
Neonai
Nie no, to juz jest przegiecie. Chyba od tej goraczki mialam cholernie realistyczny SEN, ze jestem w ciazy. Chyba najbardziej popieprzony jaki w ogole mialam. Snilo mi sie np ze imprezuje z Voldem i Marta, a potem sie reflektuje ze nie wolno mi alkoholu i wpadam w panike. I budze sie zlana potem ._.
owczarnia
Mnie się śni, że jestem w ciąży tak co drugi dzień. Ostatnio z wielkim brzuchem ratowałam Ziemię a'la Doctor Who cheess.gif.

No, ale ja bym bardzo chciała być jeszcze raz w ciąży. Może Ty Najuś też, tylko tak podświadomie wink2.gif?
Neonai
Ja mysle ze to zmora egzaminu z psychologii rozwojowej. Polozylam m.in. pytania o pozorna akcje porodowa i najwiekszy przyrost wagi w okresie prenatalnym. I jeszcze kilka innych, totez zastanawiam sie, czy zdam.
Eva
QUOTE(owczarnia @ 01.02.2009 18:02)
No, ale ja bym bardzo chciała być jeszcze raz w ciąży.
*


To co przeszkadza! Byloby pierwsze prodigy magiczne.pl czarodziej.gif
owczarnia
No trochę przeszkadza, ale pracuję nad tym wink2.gif. Jesteśmy już prawie zdecydowani, z tym że za parę/paręnaście miesięcy dopiero. Najpierw z tym cholernym domem trzeba się poużerać, a przecież nie będę po budowie z brzuchem latać, że już o przeprowadzkach nie wspomnę. To znaczy oczywiście można, czemu nie, tylko ja chcę żeby ta ciąża była całkowicie zen. Świeże powietrze, ogródek, książka i tak dalej. Żadnych stresów, stresy odpracowałam w pierwszej i to z nawiązką.
Eva
QUOTE
Żadnych stresów, stresy odpracowałam w pierwszej i to z nawiązką.

... a potem wyszlo co wyszlo, Fidel jakis xD
owczarnia
O to, to.
Avadakedaver
QUOTE(owczarnia @ 01.02.2009 18:45)
Najpierw z tym cholernym domem trzeba się poużerać, a przecież nie będę po budowie z brzuchem latać, że już o przeprowadzkach nie wspomnę.
*


no to za jakis rok mamy miejscowe na zlot smile.gif
a gdzież to?
PrZeMeK Z.
Ale super!
owczarnia
No przeca pisałam już dawno. W Bojanie. I owszem, mam zamiar urządzić imprezkę, zwłaszcza że 10 rocznica ślubu też nam za półtora roku przypada. Szykuje się imprezowe lato 2010 czarodziej.gif.
PrZeMeK Z.
Najlepszą rzeczą w powrocie do domu jest to, że znowu mogę śpiewać podczas słuchania muzyki smile.gif
Avadakedaver
dobra. przeżyłem szok. ok? szok. autentycznie, nie O_O tylko szok.
zarejestrowałem sie na facebooku, i pokazuje mi sie lista jakiś ludzi i mi strona mówi, żebym sobie dodał tych których chcę mieć w znajomych. no i patrze a tam Lilith, Katon, Najka... WTF?!?!?!?!?!
em
maila ci moglo przeskanowac
owczarnia
No pewnie. Było nie było, zarejestrowałam się ja też. A co tam.
Claudia_Black
Facebook ftw!! biggrin.gif xD
em
lol

omg. ina założyła sobie profil na facebooku.
em
anaksymander, anaksymenes i anaksagoras - starożytni byli okrutni
Child
Informujemy, iż dla Państwa wniosku o numerze xxx można już odebrać kartę miejską od dnia 2009-02-05 po godzinie 15.00
w
Punkt Obsługi Klienta nr 2
ul. ul. Grunwaldzka 8, Gdańsk-Wrzeszcz
Termin otwarcia: poniedziałek, środa 10.30 - 17.30
wtorek, czwartek, piątek 7.30 - 14.30

:E
Eva
QUOTE(em @ 05.02.2009 11:50)
anaksymander, anaksymenes i anaksagoras - starożytni byli okrutni
*


A ja myslalam ze z Vortigernem i Vortiporiusem byl problem.
Lilith
ha, mam net w pracy biggrin.gif
owczarnia
Jednak dzieci czasem potrafią człowieka ustawić do pionu cheess.gif.

Poprztykałam się z mężem, nic wielkiego, ale on poszedł wkurzony się kąpać, ja wkurzona czegoś tam szukam w sypialni. Młody wyhywa ze swojego pokoju (bo siedzi oczywiście cały czas przy kompie odkąd wstał, jako że są ferie) i zagaja:

Młody: Co, filmu nie oglądacie?
Ja (warczę): No chyba widać. Zauważyłeś któreś z nas w pobliżu telewizora?
Młody: Aaa, rozumiem. Zabijanie_mode?

Zeszłam.
asiatal
nie łapię cheess.gif
LilienSnape
nie czuje nog. znowu. i cholernie doskiwera mi zmeczenie.
ale jest jeden plus rodzinnej osiemnastki.
wiecej ksiazek do czytania czarodziej.gif
PrZeMeK Z.
QUOTE(owczarnia @ 06.02.2009 23:51)
Jednak dzieci czasem potrafią człowieka ustawić do pionu cheess.gif.

Poprztykałam się z mężem, nic wielkiego, ale on poszedł wkurzony się kąpać, ja wkurzona czegoś tam szukam w sypialni. Młody wyhywa ze swojego pokoju (bo siedzi oczywiście cały czas przy kompie odkąd wstał, jako że są ferie) i zagaja:

Młody: Co, filmu nie oglądacie?
Ja (warczę): No chyba widać. Zauważyłeś któreś z nas w pobliżu telewizora?
Młody: Aaa, rozumiem. Zabijanie_mode?

Zeszłam.
*



Dziecię XXI wieku!
owczarnia
Mój Boże. Wychynąć napisałam przez samo "h".

To już koniec. Możecie mnie teraz szantażować.
Child
20 tysiecy w niskich nominalach. Banknoty maja byc uzywane i nieznaczone.

Albo puscimy to w radiu!
owczarnia
No trudno, mój mąż sobie nie kupi nowego auta evil.gif.
PrZeMeK Z.
Gramy z siostrą w kalambury, ja pokazuję hasło "Jezus". Żeby utrudnić, zainscenizowałem scenę z Piotrem odcinającym ucho rzymskiemu żołnierzowi w Ogrójcu i Chrystusa uleczającego Rzymianina. Reakcja Ady: "David Copperfield?" biggrin.gif
Child
Always look on the bright side of life...
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.