Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Nabijanie Postów
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79
em
no jakby się nie mogli normalnie powymieniać numerami, no. :P.
hazel
Nie bardzo rozumiem, w czym problem, ale ok wink2.gif
Ludwisarz
Pytanie za 100 punktow - czy na poklad samolotu mozna wziac lusterko samochodowe, sztuk jeden - czy oby nie zostanie ono uznane za niebezpieczny przedmiot?
GrimmY
teraz to już Ci nie pomoże, bo lecisz, ale mojego kumpla cofnęli za 'ostry przedmiot do pisania' czyli jakieś tam wieczne pióro pamiątkowe (którym w sumie można było puszki fajnie dziurawićtongue.gif).
Avadakedaver
no niby tak, ale takich dwóch z pistoletami w stanach przepuścili, jakieś siedem lat temu.
taki żart.
haha.
Child
Zdałem prawko. W koncu :c
BlackOmen
za ktorym razem? ;d
Child
czwartym xd
Avadakedaver
gratulacje ziom
ja mam 16 sierpnia teoretyczny, okolo 7 pazdziernika praktyczny.,
Eva
Ja sie niby musze wreszcie zapisac na 3 podejscie, nie chce mi sie jak cholera.
abstrakcja
Y,ja się na prawko chyba w ogóle zapisywać nie będę. Nie zdam, w życiu. Kupe kasy w to pójdzie, a efektów nie będzie.
Ale... wiecie co? Marzy mi się Volkswagen Garbus. wink2.gif Normalnie chcę takiego! Możecie mi kupić na urodziny. biggrin.gif Będę nim jeździła nielegalnie. wink2.gif

Abstrakcjo, naprawdę mogłabyś liznąć trochę języków obcych.
Eva
Ja tam bym chciala starego, dobrego Opla Frontere.
abstrakcja
Ej Eva... ta Pani obok na zdjęciu, w czerwonych włosach, toś Ty jest?;>
em
nie, to nie Eva :)

moi rodzice oficjalnie nie stosują żadnej formy przymusu, tylko uparcie odmawiają złomowania starego CC, "bo może się niedlugo przyda".
Eva
QUOTE(abstrakcja @ 24.07.2008 21:48)
Ej Eva... ta Pani obok na zdjęciu, w czerwonych włosach, toś Ty jest?;>
*


Chcialabym :C To, niestety, Emilie Autumn. A mnie tu w tej galerii przeciez pelno!
Child
Volkswagen!!!!!one1onetwoone

btw - fajna fuche maja oni. Rozbijaja sie najfajnieszym samochodem swiata [nie chodzi tu o Nysia z tytulu, ale Audi R8 *___*] i jeszcze im placa za to ;d
Neonai
ej, na kurniku mozna sie roznych ciekawych rzeczy dowiedzieć. gram w domino z gościem z litwy i dowiaduję się, że moj nick to po litewsku "neon lights" ;d
PrZeMeK Z.
NeoNówka! smile.gif
I tak wolę określenie "Najkotyk" :]
em
właśnie zabiłam takiego robala, że normalnie brr jeszcze mi się ręce trzęsą jak to piszę
trochę przypominał ćmę, a trochę karalucha... Boże, skąd się takie mutanty biorą i czemu na mojej ścianie nad łóżkiem ph34r.gif
Neonai
a to nie był chrabąszcz? teraz ich pełno na dworze.
em
właśnie kurczę jak byłam mała to się bawiłam z chrabąszczami na dworze, a ten był jakiś dziwny
szukałam na wiki i tez nie mogę znaleźć, co to mogło być
Neonai
mi kiedyś wpadł taki duży, cienki, jaskrawozielony robal...popsikała go lakierem do wlosow, az znieruchomiał...

btw kiedyś mi się śniło że z Em psikałyśmy lakierem do włosów dużego owłosionego pająka biggrin.gif
em
mnie kiedyś w środku nocy obudził wielki zielony konik polny, który wskoczył mi do buzi brr
a dzisiaj to musialam tego robala trzy razy kapciem zakręcić, żeby łaskawie zdechł. jak za pierwszym razem się odwrócilam i usłyszałam chrobotanie na szafce, to mało na zawał nie zeszłam
w sumie jak chrobotał to mógł być chrabąszcz.

i to psikanie pająka to w moim stylu! cheess.gif
Avadakedaver
em ty spisz z otwartymi ustami?
em
nie. usiadł mi na wargach, jeśli już musisz mieć dokładny obraz sytuacji.
Avadakedaver
to ty powiedzialas "wskoczyl mi do buzi" ^^
chillu troche, ja wiem że teraz uwazacie mnie za psychopatycznego mordercę, ale wciąż jest Avadą z tymi samymi pogladami co w pazdzierniku, kiedy mnie poznaliscie smile.gif
em
bo jak usiadł, to zaczęłam krzyczeć, więc otworzyłam usta no :P

i jak cię poznałam, to też się ciebie bałam, więc wiesz. nothing changed.
PrZeMeK Z.
Z dzisiejszej obserwacji mojej szefowej i jej psa wynika, że coś jednak jest w twierdzeniu, iż bezdzietne kobiety w pewnym wieku kupują sobie pieski, żeby wypełnić emocjonalną pustkę.
Avadakedaver
o lmao, kto jeszcze sie mnie bał?
Ja tam zawsze się bałem Franka i Em, ale to sie raczej nie zmieni, ale mnie?
Eva
'Bał'? A nie czasem 'śmiał'? :D To bardziej pasowaloby do początków bytnosci forumowej naszego kochanego Awadzi.
GrimmY
QUOTE(Avadakedaver @ 25.07.2008 23:12)
o lmao, kto jeszcze sie mnie bał?
Ja tam zawsze się bałem Franka i Em, ale to sie raczej nie zmieni, ale mnie?
*


byłeś prawdę powiedziawszy obiektem ogólnej pompy. no przynajmniej w moim przypadku.
owczarnia
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 25.07.2008 23:35)
Z dzisiejszej obserwacji mojej szefowej i jej psa wynika, że coś jednak jest w twierdzeniu, iż bezdzietne kobiety w pewnym wieku kupują sobie pieski, żeby wypełnić emocjonalną pustkę.
*


Eeee. Ja mam męża i dziecko, i szkoda że nie możesz mnie zobaczyć z Fuzlakiem albo Pralinami wink2.gif. Niektórzy już tak mają.
PrZeMeK Z.
Pewnie masz rację, ale w tym stwierdzeniu jednak tkwi trochę prawdy.
Neonai
nikt nie chce być jakby sam ;p jak będę starą panną to kupię sobie psa ;p
em
coś w tym jest

właśnie przeżyłam najgorszy podryw mojego życia. brr.
PrZeMeK Z.
Ludzie są ohydni. Wczoraj w pracy, sprzątając w toalecie, znalazłem zużytą podpaskę wyrzuconą za kosz. A opakowanie od nowej - przed kosz. dementi.gif
Neonai
em, rozwiniesz?
Hypacja
A propos podrywu. Wczoraj siedzimy, pięć dziewczyn, w Łubu. Za filarem przyczajka, facet z kuflem. Lustruje wszystkie, po czym - decyzja podjęta - podbija do Lilith.

- jbf!(*uiwgb3%$jkgbs*ydg#vsyatf tańczyć?
- Nie.
- vnghw^$#uhkab#*vwg7yw@!g rozmawiać?
- Nie.
- #$9BGF*#!j&%^...
- Nie!!!

Pomijam fakt, iż w naszym towarzystwie tylko Lilith jest zajęta xD
Lilith
co z tego, na mnie lecą tylko śmierdzący menele, idioci, albo karły, raczej nie ma czego zazdrościć ;]
hazel
Katon się obrazi:)

ja też tak mam, ale w moim przypadku to się dziwić nie należy.
Miętówka
Ja nie widziałam Cie hazel, ale i tak twierdze, że przesadzasz
Właśnie, ciekawe co na to MATEUSZ.
PrZeMeK Z.
Cholernie tęsknię do domu.
Neonai
plac krasińskich się cały świeci od zniczy, bardzo to ładnie wygląda (chciałam się podzielić wrażeniem). zapomniałam że dziś rocznica powstania do momentu jak wyszłam z domu i zobaczyłam że wszystkie balkony mają biało-czerwone flagi.
Ludwisarz
English people are so english.
Mam juz liste dziwnosci angielskich, ktora z kazdym dniem powieksza sie o okolo 2 pozycje.
owczarnia
You mean: British people are so British wink2.gif. Very true, very true indeed.
Eva
Ja bym tam raczej stawiala na English, zwlaszcza ze Tymą pewnie wlasnie z tymi sie kontaktuje ;>
kObra.
Tralala... Pobierowo welcome to. cheess.gif
managarm
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 01.08.2008 23:56)
Cholernie tęsknię do domu.

Cholernie tęsknie za gągiem:/
owczarnia
QUOTE(Eva @ 03.08.2008 14:40)
Ja bym tam raczej stawiala na English, zwlaszcza ze Tymą pewnie wlasnie z tymi sie kontaktuje ;>
*


No ja nie wątpię, niemniej jednak tak brzmi potoczne powiedzonko właśnie wink2.gif. Generalnie 'English' mało kto używa po prostu, jeśli w ogóle. A przynajmniej mła tak sądzi.
Ludwisarz
W tym przypadku rzeczywiscie i ja jednak uzylbym British.
Ale musze Ci powiedziec Owczarnio, ze gdy z naszym znajomym anglikiem udalismy sie na posh przyjecie powitalne gosci choralnego festiwalu w ogrodzie biskupa kosciola anglikanskiego (nie pytajcie wiecej :P) to ostrzegal Nas, ze "It will be very english." Podobnie jeden z anglikow do Nas podszedl, zeby zagaic co my tu porabiamy, skad jestesmy itd. (bo srednia wieku 65 lat) to rowniez po kilkunastominutowej rozmowie stwierdzil "It's so english, isn't?".
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.