Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szkoła
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
kObra.
A ja uwielbiam wszelkiego rodzaju prawo.
Prawo rzymskie, międzynarodowe...Mmmm...Cud, miód i malina.
Zeti
Kurczę. W sobotę mam iśc do szkoły za poniedziałek 30. źle jest, a ma być jeszcze gorzej, bo w piątek (przyszły) czeka mnie próbny test
LilienSnape
ze co? testy probne . juz?
a na szkole w sobote nie narzekam. dwie lekcje nic strasznego XD
Zeti
Pierwsza i druga klasa u nas zawsze pisze. Dyrektor je gdzieś zamawia na śląsku. Nie liczą się do ocen, ale mamy już "wiedzieć jak to wygląda"
Ludwisarz
Hmm.

Mature mam lada chwila ;]
Neonai
weź, Timi ><
kObra.
TimmY nie tylko Ty.
Pociesz się dłuższymi wakacjami ;]
Eva
Byleby nie bylu dluzsze niz 5 miesiecy o_o
Kylie
Powiedzcie, jak myślicie, skoro już jestem zwolniona z humanistycznej części testu gimnazjalnego, to będę musiała pisać próbne? Od kogo to będzie zależało?
Eva
Od dyrektora.
Child
3 lata materialu z fizy. 3 okienka na przewertowanie ksiazek. ocena - 3 ;D

Dawac mi tu maturę! :}
em
jeśli o mnie chodzi, to zostało 18. do angola. luuuzik smile.gif
kObra.
Do WOS'u rozszerzonego 20 dni.
Muszę się streszczać z czytaniem.
Zeti
O ja nie mogę.Zebranie SU było. Tak nam dyrektor dosunął, że miotły/krzesła/kwiatki wyrzucamy przez okna z 3piętra, i o przyspieszeniu z jakim one lecą, i co by się stało, jakby trafiły w dziecko...
...przynajmniej fizyka przepadła
Eva
Do historii sztuki 20 dni left, do historii 29. Ustny polski 33. I wakacje xP
Pawelord2
Do sesji pozostało - nikt nie wie ile ;/ w programie łacina ( zgroza...) i anatomia (trwoga...) a ja sie opierdzielam. Bo nawet jak zaczne sie intensywnie uczyc juz dzis to do czerwca na pewno zapomnę ;p zresztą po drodze medykalia, juwenalia, kozienalia felinada - te okresy tez zaowocują spustoszeniem i istocie szarej, wiec na razie bezstresowo. Tylko robi sie jakos tak nieprzyjemnie gdy patrzę na regał z książkami.
"...P..."
em
a to jak liczymy do wakacji to ja mam jeszcze 22 ^^
Zeti
A mi bez wolnych dni 32
kObra.
Wymiatam ze średnią evil.gif
LilienSnape
no w koncu sie wyspie aaa !

poza tym jestem troche zszokowana ostanimi wydarzeniami w moim gimnazjum.
no wczoraj bilo sie jakis dwoch chlopakow z pierwszej gimnazjum. jeden popchnął drugiego na wieszak od kurtki, ktory wbil mu sie w przod glowy. jak to uslyszlaam to az mi sie slabo zrobilo, no. z reszta caly czas mam dreszcze. poza tym nie moge sobie wyobrazic z jaka sila ten pierwszy musial walic glowa tego drugiego chlopaka. no przeciez wieszaki od kurtek nie maja ostrych zakonczen. i przez taka durna bojke jeden chlopak najprawdopodobniej skonczy jako "roslina". ranyyy biedny chlopak. kurde. no a drugi coz siedzi w zakladzie. niewiarygodne jest to co dzieje sie teraz w szkolach.
avalanche
różne rzeczy potrafią się wbić w ciało. chłopak w gimnazjum biegał po korytarzu aż w końcu drzwi jednej z sal się otworzyły i nadział się na klamke.
Child
do obozu pracy. o chlebie i wodzie. i w dupie mam jego 'psychike mlodego czlowieka'

[srednia w trzeciej klasie/na swiadectwie mat. 4.0/4.25]
Ludwisarz
[3: 4.9 / mat: 5.0]

who's the man?
kObra.
5.2

Jadę na balet.
em
5.5
who's da mastah? :>
kruk
QUOTE
poza tym jestem troce zszokowana ostanimi wydarzeniami w moim gimnazjum.
no wczoraj bilo sie jakis dwoch chlopakow z pierwszej gimnazjum. jeden popchnął drugiego na wieszak od kurtki, ktory wbil mu sie w przod glowy. jak to uslyszlaam to az mi sie slabo zrobilo,

Koszmar...U mnie w gimie też zdarzały się taki numery. Mój kolega dla żartów podstawił drugiemu nogę i załatwił mu tym samy rok nauki indywidualnej w domu. Jak pomyśle sobie, że we wrześniu mam do zrobienia 90 godzin praktyk w gimnazjum to aż mnie skręca ;/
Neonai
QUOTE
5.5


jakie kujony! ja mam 4,64 i siem cieszem.
Avadakedaver
psssssssssssssss
toście chyba 3,2 nie widzieli w życiu.
Eva
a ja mam 4.1 i mam wos f dojpie. jeszcze czego zebym sie moze fizyki czy matmy na 5 uczyla LOOOOL. mam co z czasem robic xD
kObra.
Emoticonko gratuluję.

Evo, są ludzie, którzy mają różne ambicje i potrzeby.
Child
QUOTE(Eva @ 21.04.2007 00:04)
a ja mam 4.1 i mam wos f dojpie. jeszcze czego zebym sie moze fizyki czy matmy na 5 uczyla LOOOOL. mam co z czasem robic xD
*

<rzucam lewym okiem we wlasne oceny> fiza i matma - 3. Calkiem niezle jak na kogos kto zdaje te przedmioty na maturze XD
Eva
Polski 5, historia 5, angielski 5, kultura 5, w suplemencie urocza ilosc dzialalnosci pozaszkolnej i dosc zadowalajacy wynik punktowy z egzaminow z kultury jezyka. I prawdopodobienstwo, ze bede na niektorych kierunkach w poznaniu na UAMie traktowana jak olimpijczyk. Mam ambicje, a potrzeby sa bardzo bliskie spelnienia.
kObra.
Dwie 4 na świadectwie.
Jednakże uważam że oceny na świadectwach są niekiedy nieadekwatne do wiedzy danej osoby.
No ale.
Evo być może spotkamy się na UAM'ie [;
Zależy na co startujesz?
Eva
Na prawo bede skladac, ale to nie jest moj priorytet <fakt ten dziwi wiekszosc ludzi :p> - najbardziej chcialabym sie dostac na filmoznawstwo, telewizje i kulture medialna na filologii polskiej.
kObra.
Prawo, też chciałam iść.
Jednak potem nie dostać się na aplikację...
Ja składam na SM na dzienne i filologię chorwacką i filologię serbską na zaoczne, albo jakaś inna filologia.
Zobaczymy jak wyjdzie.
A jak nie to na prywatne sio dwa kierunki.
Child
QUOTE
Polski 5, historia 5, angielski 5, kultura 5
Kajne kultura habe iś. Reszta identycznie tylko ten polski 4. Ide na jakąs filologie xD
kObra.
Polski 5, historia 6, angielski 6, kultura 5 - bo nie założyłam dostatecznie dużego dekoltu dla pana profesora.
em
ależ ja się wcale nie uczę smile.gif a już na pewno nie fizyki czy biolcy, których nie mam od roku. parę szóstek mi wskoczyło jak wróciłam z wawy jako finalistka, ot co.

eta: polski 6, ang 6, hist 5, wok 6, skoro trzymamy się tych przedmiotów.
Eva
U mnie niestety prywatne odpadaja z racji zbyt duzych kosztow ogolnych :P Ty mieszkasz w poznaniu wiec masz spokoj z szukaniem ladnego, i w miare taniego mieszkania. Max 1000kosztow calkowitych/miesiac. U mnie jeszcze wchodzi w gre sinologia, ale tam jest sie strasznie trudno dostac, w dodatku przedmioty ktore zdaje nie pokrywaja sie z wymaganiami za bardzo. Po co na sinologii historia sztuki? :P

Hrhrhr u mnie pol klasy stwierdzilo nagle, ze idzie na filologie polska xD

Na olimpiadach bylas?
kObra.
Mieszkam z rodzicami ;]
Mam ten plus że mieszkam w samym centrum Poznania, i na wszystkie wydziały mam żabi skok, więc mogę wybierać ;]

Ta, a WOS rozszerzony na filologii serbskiej i chorwackiej tongue.gif?
Pasuje jak jasna cholera.


Przysposobienie wojskowe - 6 biggrin.gif
Eva
Lacina - 3 xP
kObra.
Łacina? Super!

"Ubi tu...Ibi ego" biggrin.gif

A jakie macie tematy na prezentację?
Ja mam bardzo optymistyczny....Samobójstwa w literaturze biggrin.gif
Eva
quicquid latine dictum sit, altum videtur :p

Tez sie cieszylam w pierwszej klasie zanim do szoly poszlam. Potem mi przeszlo. Po tygodniu jakims :P

edit: ja juz tam gdzies pisalam wczesniej - fascynacja zyciem i przemijaniem w teatrze i malarstwie Tadeusza Kantora. Musze zaczac pisac -_-
kObra.
Dobra przebiłaś mnie : P

Dziwne że są jeszcze szkoły gdzie jest już praktycznie język zanikający.
U mnie chyba 12 LO ma łacinę z tego co pamiętam.
Eva
U mnie tylko moj profil ma lacine, a w ogole w miescie ucza jeszcze tego w jednej szkole. Jest dobrobyt - 3 nauczycieli laciny na Gniezno.

A co do Kantora.. kiedyz zale sie znajomemu, ze zadnej ksiazki o Kantorze nie moge znalezc do pracy na polski.
'Poszukaj w bibliotece ekonomicznej w Poznaniu!'
kObra.
Ja muszę dokończyć naukę.
em
QUOTE
Na olimpiadach bylas?

si. na finale z polskiego z teatrologicznej (pozdrawiamy fanów Kantora, najpopularniejszego twórcy na ustnym czarodziej.gif ), ale oblali mnie na ustnym. co nie zmienia faktu, że matury z pol pisać nie muszę, mam 6 z polaka i duże chody u dyry :>
a idzie ktoś do krk na studia w ogóle?
Neonai
ja chcialam. ale sie rozmyslilam. bo dla mnie priorytetem jest warszawa w tej chwili, z wielu względów. no a jeśli dostanę się na ujot to do wawy też. bo na ujocie jest więcej chętnych na 1 miejsce. tak wiec rozmyslilam sie i nie skladam, nie bede 80 zl bulic ot tak zeby sie sprawdzic=p
Anet
4.9 -> tak mi przykro, że nie piec zero biggrin.gif zreszta to swiadectwo to moge sobie w ramce powiesic,

zero olimpiad, tak mi przykro,

a dalej? byle Gdańsk z wieluu powodów ;]

temat: poszukiwanie szczęścia, zakochany cholera jasna temat.
kObra.
Nie martw się ja też w żadnej olimpiadzie daleko nie zaszłam ;]
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.