Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szkoła
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Ramzes
A wiesz dokładnie na czym straciłaś najwięcej punktów?
avalanche
najlepiej po prostu się uczyć trenując, to co uważamy że idzie nam gorzej. musisz sama przeanalizować, bo tylko ty wiesz ile umiesz. oceń realnie szanse, bo nikt za ciebie tego chyba nie zrobi, bo nie ma jak. trzeba ryzykować czasem, ale głową.
anagda
QUOTE(Ramzes @ 31.01.2008 20:49)
A wiesz dokładnie na czym straciłaś najwięcej punktów?
*



Na słuchaniu i czytaniu.

Najlepiej wypracowanie i (o dziwo) gramatyka (ale była prymitywna na próbnej z operonem).
harolcia
A miałaś już wyniki z tej drugiej matury próbnej?
Ramzes
QUOTE
gramatyka (ale była prymitywna na próbnej z operonem).

Zgadzam się, ale to bywa zwodnicze. Kumpel się właśnie na niej wyłożył. Z drugiej strony było za nią "tylko" 10%, więc dużej straty nie miał (chociaż gdyby miał lepiej, to zbliżyłby się do 80%).

Listening i reading są do wyćwiczenia przez trzy miesiące. Listening trochę trudniej, ale mimo wszystko to jest możliwe. Tylko teraz sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie - czy poważnie do tego podejdziesz i przysiądziesz do nauki. Jeśli tak i wiesz, że dasz radę się poprawić na tych płaszczyznach, to na Twoim miejscu bym zaryzykował.
anagda
QUOTE(harolcia @ 31.01.2008 22:10)
A miałaś już wyniki z tej drugiej matury próbnej?
*



Drugiej? Druga (ta z cke) jest dopiero w marcu czyli już po czasie możliwości zmienienia poziomu przedmiotu.


QUOTE(Ramzes @ 31.01.2008 22:50)
Tylko teraz sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie - czy poważnie do tego podejdziesz i przysiądziesz do nauki. Jeśli tak i wiesz, że dasz radę się poprawić na tych płaszczyznach, to na Twoim miejscu bym zaryzykował.
*



No właśnie to "zaryzykowanie" :/
W gruncie rzeczy, to nawet 40% na rozszerzonej to jak stówa na podstowym (na jedną uczelnie, gdzie chce najbardziej). Niby tam potem max za jezyk jest jakoś ok. 25 punktów (na jakoś koło 300-400), wiec za specjalnie dużo to nie jest. Ale z drugiej strony czasem o jeden punkt można nie wejśc na listę.

Mam trzy miesiące, przyłożyć się na pewno przyłożę. Prócz szkolnego angielskiego, jeszcze dodatkowy wiec godzinka plus indywidualnie.

Obawiam się tylko tego, że zdając jeszcze matme i fize również rozszerzoną, z czegoś nie wyrobie i zawale. Pal licho ten angielski, który mało punktów ma. Gorzej jak fizyke lub (co jeszcze gorsze bo obowiązkowe) matme. Jak to jest podstawa do rekrutacji na polibude.

Kurde... Dwie osoby ode mnie z grupy zmieniły na podstawe... Yh... Musze to chyba przemyśleć z każdej strony...
Child
Hej ho, hej ho, na egzamin by się szło... ;X

3:15 do godziny zero.
harolcia
QUOTE
Drugiej? Druga (ta z cke) jest dopiero w marcu czyli już po czasie możliwości zmienienia poziomu przedmiotu.

Odniosłam wrażenie, że w naszej szkole już tam druga matura próbna była blink.gif
anagda
QUOTE(harolcia @ 01.02.2008 18:58)
QUOTE
Drugiej? Druga (ta z cke) jest dopiero w marcu czyli już po czasie możliwości zmienienia poziomu przedmiotu.

Odniosłam wrażenie, że w naszej szkole już tam druga matura próbna była blink.gif
*



Zależy kto co rozumie przez pierwsza i druga próbna.
Mowie o ogolnopolskich, a nie o takich co sama szkola sobie organizuje.

1: Ta co wydawnictwo OPERON przygodowalo
2: Ta taka oficjalna z CKE, ktora jest jakoś w marcu
harolcia
No właśnie myślałam, że ta druga nasza to już ta ogólnopolska. Widocznie się myliłam, przepraszam. smile.gif
Child
Pisemna mechana na 3.0! \o/ \o/ \o/

Jako jeden z 33-ech na 139 osob ;C
MisieK
z łysym masz?
Child
k...., ktos se w ch... polecial i puscil fake'a ><

co za k.... niedojebane dzieci

sodolski
MisieK
u sodolskiego to jest tak ze jak nie jesteś czegoś pewien to nie mów wogóle na ustynym bo on sie łatwo wkurwia.
Lilith
w poniedziałek mam egzamin z konserw, ułał i nic nie umiem, ułał
i chyba się nie będę uczyć ;]
Syriusz_Black
a ja mam 2 tygodnie ferii ułałałałała biggrin.gif
Madziuś
Ja już miałam ferie. Jako pierwsza.
Teraz uważam, że lepiej byłoby mieć je później.
PrZeMeK Z.
Moje się kończą właśnie wraz z weekendem.
Child
No to z mechany poprawa
Eva
A ja nie mam jeszcze wynikow z gramy opisowej irlandzkiego :/
abstrakcja
QUOTE(Madziuś @ 02.02.2008 17:21)
Ja już miałam ferie. Jako pierwsza.
Teraz uważam, że lepiej byłoby mieć je później.
*



Uważałam tak od początku. :/
Pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi.
Widać coś w tym jest.
harolcia
No właśnie... ja na ferie muszę jeszcze tydzień poczekać, ale chyba się opłaci. O ile przeżyję ten tydzień, bo może być ciężko.. dry.gif
kate711
Jutro egzamin z powszechnej, a ja wiem, że nic nie wiem... cry.gif cry.gif cry.gif
Eva
Ok, wszystko pozaliczane, a teraz laba, ogladanie seriali i nauka do MOCKa pisemnego przez 2 tygodnie ;>
Lilith
tzn kiedy sie mamy was spodziewac?biggrin.gif
Neonai
nie wiadomo, bo ja narazie mam na 6 examinow 2 zaliczone i 1 przed sobą :{
Lilith
lajt, dajcie tylko znac co i jak, tak z tydzien przed.
a ja mam egzamin jutro, łaaa.
Eva
Mam nadzieje ze wyrobimy sie przed 14 ;p Ale mowie, to wszystko od Kasi zalezy! Ja juz jestem wolna i mysle o Mamokatonowej pizzy :p
Child
rozumiem, ze lista jest zamknieta i dopisac sie nie mozna? tongue.gif

[zaczynam zlewać na sesję, w związku z planowaną zmianą uczelni, więc będę miał 'chwilę' wolnego]

Lilith
tylko sie zgraj z babami
bedziemy Cie zabierac na zakupiki i zrobimy bal z przebieraniem w sukienki biggrin.gif
Child
jak nie zwale nic wiecej, to po 15-tym jestem wolny

tylko bez przesadyzmu z tym balem :X
Eva
Jaki przesadyzm? Bedziemy 3 baby. W planie zakupki, gadanie o chlopcach, malowaniu paznokci i odzywkach do wlosow, ogladanie wyciskaczy lez z przystojnymi aktorami i wzdychanie do nich.
Child
To ja sobie wódki na znieczulenie kupie

QUOTE
gadanie o chlopcach
hyh. Ty juz wiesz co ;>
Child
wlasnie sie dowiedzialem, ze na ustnymm z mechany łysy wstawial 3.0 kazdemu, kto okazal sie na tyle nie-ambitny, zeby brac panstwowa od reki.

><"
kate711
I już po egzaminie... blink.gif Pytania straszne...
Teraz pozostaje się modlić i prosić o cud w postaci trójeczki... ohmy.gif
Eva
Na pande!

No nic. Ferie feriami ale trzeba wstac, sniadanie zjesc..
Lilith
jestem nieszczęśliwa
dostałam 3 z konserwy i musze isc na ustny ;(
Ronald
Moje ferie juz w poneidziałek^^ nareszcie pierwszy semestr w liceum uszedł całkiem nieźle, ale harówa/charówa/haruwa/charuwa(nie wiem któe jest poprawnie ortograficznie sad.gif )niezła. Teraz sam się sobei dziwię, że tak chciałem do nowej szkoły tongue.gif
Hermiona1900
Hehe...ja też ferie od tego poniedziałku zaczynam... harówa - tak sie chyba to poprawnie pisze, chociaż na pewno, to ja tego nie wiem.
Co do ferii - już nie moge sie doczekać. Niby to tylko dwa tygodnie, ale bardzo pomaga. Tylko zawsze po takiej dłuższej przerwie trudno mi sie potem spowrotem przyzwyczaić do wczesnego wstawania sad.gif co ja mówię? Po weekendzie trudno mi sie przyzwyczaic do wczesnego wstawania tongue.gif
Eva
Widze ze najtrudniej to wam siegnac po slownik albo chociaz zguglowac to nieszczesne slowo.
Child
dlatego ja uzywam sprawdzonego 'zapierrr...' xD
Potti
kocham mieszkać w Pruszkowie, wystarczy trzy razy powtórzyć wszystkim dookoła, że beznadziejny dzień się szykuje i nie chce Ci się w ogóle jechać do szkoły, a coś się popsuje i nie będzie jak :}
Neonai
potti, to zrób coś swoją magiczną mocą żeby dzisiejszego egzaminu nie bylo biggrin.gif
avalanche
nie bluźnij. nasza zacna uczelnia nie zna stanu pt. "odwołany egzamin" XD
Neonai
no ja mam dziś HWDP.

czyli Hmm...Wstęp Do Psychologii =P
avalanche
powodzenia biggrin.gif
em
za 24h będę człowiekiem wieczyście wolnym od matematyki.








chyba, że będę ją na maturze zdawać.
Miranda
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
niech ktoś za mnie zda postępowanie administracyjne ;(
anagda
QUOTE(em @ 06.02.2008 14:16)
za 24h będę człowiekiem wieczyście wolnym od matematyki.
*



A można się spytać warum?
em
bo zdam egzamin z logiki smile.gif w moim programie nauczania nie ma więcej przypadków nauk matematycznych do zaliczenia evah.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.