Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szkoła
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
managarm
Niby inzynier a nie widać róznicy tongue.gif
Potti
cytat ze sprawdzianu z modernizmu koleżanki z klasy (btw "Kowala" Staffa)- Jest to nawiązanie do Niczego.
Tajemnicza
Zaczynam czuć, co to znaczy być na studiach. Jutro pierwsze koło, a ja mam pustkę w głowie =/
Avadakedaver
a ja dwa wolne tygodnie smile.gif
Eva
Ja sobie zrobiłam przymusowe wolne z racji męczącej mnie flu. Nie to, że jakoś dużo mnie ominie, jedne zajęcia o 8 i kolejne o 18:30, z fascynującą prezentacją o przemyśle walijskim (górnictwo, górnictwo, górnictwo, o! bydło, górnictwo, górnictwo) czarodziej.gif
PrZeMeK Z.
QUOTE(Potti @ 21.10.2009 00:05)
cytat ze sprawdzianu z modernizmu koleżanki z klasy (btw "Kowala" Staffa)- Jest to nawiązanie do Niczego.
*


Proustem jesteśmy i Nietzschem. (Wersja dla studentów polonistyki UJ - "Proustem i Nyczem").

A ja jestem na najlepszych studiach, na jakie mogłem pójść.
Tajemnicza
I to jest świetne Przemku smile.gif ja się dowiem za jakiś czas, czy to jest właśnie TO. Koło zdane, ale zawsze mogło być lepiej. Średni początek.
Czy to jest dziwne, że już na początku roku, od trzech dni siedzę tylko w książkach?
Eva
Wydaje mi się, że tak. Ja nie siedziałam.
Tajemnicza
No właśnie też myślałam, że nie będę, a tu niespodzianka ><'
Miranda
Moze usiadz i poczekaj az Ci przejdzie?
Avadakedaver
ja nie siedze. w ksiazkach. wlasciwie to mam trzy tygodnie wolnego. WHAT. UP.
harolcia
Pochwalę się, że zaliczyłam pierwsze kolokwium (może nie rewelacyjnie, ale zawsze wink2.gif )
PrZeMeK Z.
Gratulacje! smile.gif

czekolada.gif
Avadakedaver
WIECIE ZE PISMO KLINOWE ZOSTALO WYMYŚLONE za dlugie zdanie na caps, napisze normalnie. przez kolesia z jakiegos miasta ponad 10 000 lat temu?!?! i bylo uzywane jako jedyne w Mezopotamii przez 3 000 lat? to tyle ile ma alfabet!
Miętówka
No, Anada, jakby to powiedzieć...
Przypomniałes mi traumatyczne przeżycia związane z zeszłorocznym referatem na ten temat.
asiatal
QUOTE(Avadakedaver @ 24.10.2009 02:35)
WIECIE ZE PISMO KLINOWE ZOSTALO WYMYŚLONE za dlugie zdanie na caps, napisze normalnie. przez kolesia z jakiegos miasta ponad 10 000 lat temu?!?! i bylo uzywane jako jedyne w Mezopotamii przez 3 000 lat? to tyle ile ma alfabet!
*


yep, we know.
Jesteśmy na rozszerzonej hiście.
em
to ciekawe, co nam oznajmisz, jak dojdziesz do linearnego a i linearnego b ;)
PrZeMeK Z.
Pozostając w temacie, nieodmiennie śmieszy mnie słowo "łacinka".
asiatal
QUOTE(em @ 24.10.2009 11:11)
to ciekawe, co nam oznajmisz, jak dojdziesz do linearnego a i linearnego b wink2.gif
*


mogę ja? mogę ja?
abstrakcja
szkoła szkoła szkoła ... jeszcze tylko 7 miesięcy ... wink2.gif
Miętówka
I ja też kcem o linearnym, ja też!
Rozszerzona hista zabija.
abstrakcja
Biologia też.


kurde.
gdybym była mądra rok temu to poszłabym na matematykę.

:/
Miętówka
Ja gdybym była mądra dwa lata temu, to poszłabym na organy, a nie na rytmikę.
abstrakcja
Z tym, że Ty możesz to jeszcze zmienić... a kilka miesięcy przed maturą to trochę za późno, żeby zmienić fakultet.
Miętówka
Mogę, ale to by było bez sensu.
Bo skończyłabym podstawówkę z fortepianu, 3 (lub 2, gdybym się przeniosła juz od następnego roku) lata OSM II stopnia z rytmiki i 3 (albo 4) lata OSM II stopnia z organów. Czyli nie miałabym dyplomu II stopnia z rzadnej specjalizacji instrumentalnej.
Co jest bez sensu, nawet, jeżeli planuję iść na historię muzyki (zapytaj Katona, jeśli uczył się w jakiejś po ludzku urządzonej szkole, powie Ci to samo).
Miranda
a mi sie nie chce nawet zaczac pracy magisterskiej ;(
abstrakcja
Miranda: Praca magisterska?! Mnie się nie chce zacząć pisać głupiego wypracowania na polski. Zapewne nie doda Ci to ani otuchy, ani do niczego nie zmobilizuje, ale powiem Ci, że ani trochę Ci się nie dziwię.;p

Miętówka: Katon chodził do szkoły muzycznej ? ;>
Eva
Co więcej, powiem, że ja też, ha.


I mnie również się pracy, tyle że licencjackiej, nie chce zaczynać.
Avadakedaver
a mi sie k... nic nie chce.

Ekhem!
P.
harolcia
Avada, wyjąłeś mi to z ust wink2.gif
PrZeMeK Z.
A mi się chce wszystko i nie mogę się doczekać jutrzejszych zajęć, o.
harolcia
No to jesteś ewenementem Przemku. Jak pomyślę, że jutro zaczynam dzień wuefem, potem mam pięciogodzinną przerwę i ćwiczenia z biologii w sali, gdzie jeszcze tydzień temu wszyscy siedzieli w kurtkach i rękawiczkach, bo inaczej nie dało rady, to mi się średnio chce. Zwłaszcza, że ćwiczenia kończę o 19. Jakby nie można było ciut wcześniej...
Eva
Ja jutro zaczynam i kończę o 8. Więc się nie ma co licytować, komu się bardziej nie chce, mój poniedziałek i tak rozwala wasze poniedziałki, bo jest to, cytuję wykładowcę, 'Monday from the deepest depths of hell'. czarodziej.gif
Tajemnicza
QUOTE(Avadakedaver @ 25.10.2009 22:26)
a mi sie k... nic nie chce.
*


Potwierdzam. Żeby się chciało tak, jak się nie chce... tongue.gif
owczarnia
Wy nie wiecie o czym mówicie. Norrrmalnie. Spróbujcie umyć pięć dużych okien, w tym jedno balkonowe (a to tylko jedna strona mieszkania), następnie powycierać z kurzu do czysta wszystkie żaluzje (jedyne dwie godzinki pracy), wypucować na błysk łazienkę (CAŁĄ, nie tam wanna, umywalka i już), umyć okap ze stali nierdzewnej i takąż lodówkę, wszystkie szafki w kuchni oraz lampę w dużym pokoju, a POTEM narzekajcie czego Wam się nie chce... Zwłaszcza, że jutro odkurzanie oraz mycie podłóg na 90-cio metrowej powierzchni przed Wami na zachętę! A jak już się zmęczycie, to sobie odpoczniecie przy prasowanku, jedyne dwadzieścia koszulek, jakieś trzy pary spodni, kilka piżam...

No? Kto ma ochotę się zamienić?...

Psia jego mać w dupę kopana...
PrZeMeK Z.
Kontrast pomiędzy wycieraniem żaluzji z kurzu a lepiącą się od brudu kuchnią i łazienką w naszym pokoju (współlokatorzy zza ściany nie posprzątali...) wywołał z mojej strony ciężkie, tęskne westchnienie. Gdyby kurz na żaluzjach był szczytem brudu w tym akademiku...

No, ale żeby tak nie offtopować, to powiem, że czytanie tekstów teoretycznoliterackich o tej porze to nie jest najlepszy pomysł.
owczarnia
Ja tylko chciałam gorzko nadmienić, że na mnie również czekają teksty do przeczytania. Niestety, nie ma zmiłuj.

A wszystko przez to, że nie możemy sprzedać mieszkania i przy każdym oglądającym (a przychodzą średnio raz na dwa miesiące) trzeba od nowa mieszkanie do obrzydliwości doczyścić, coby lśniło w każdym kątku niczym nówka. W życiu się tyle nie nasprzątałam! I tak od roku. Ale czy ja narzekam? Skąd!

Albowiem to przecież jasne jak słońce jest dla każdego, że studia kończy się po to, żeby umieć dobrze sprzątać.
Eva
Serio Owca, wolę sprzątać =D Zwłaszcza że jeszcze nic nie umiem na koło z Old Englisha, bo dopiero skończyłam teksty tłumaczyć.
owczarnia
Przyjeżdżaj!!! Nakarmię, napoję i jeszcze dobrze zapłacę! Ściągę przygotuję!!!
PrZeMeK Z.
Ja mogę zmywać naczynia za pieniądze.
Eva
Hihi, kasa się przyda, nowy sezon - tyle potrzeb... czarodziej.gif
Avadakedaver
apropos: jakbym teraz znalazł 1 000 złotych, byłbym cholernie szczęśliwy. Tyle mi potrzeba na ogóle ogarnięcie się.
Miranda
Owczarnia, ale Ty mi wez powiedz po co prasowac pizamy? wink2.gif
owczarnia
Po to, że się jest nadopiekuńczą kretynką (ewentualnie szurniętą pedantką, niepotrzebne skreślić) i się prasuje nawet gacie. Ot, co.


Do naczyń to akuratnie mam zmywarkę, ale dzięki za dobre chęci, Przemuś wink2.gif.

managarm
Znajdzcie sobie k.. prace tongue.gif
PrZeMeK Z.
Pragnę rzec, iż offtopujemy tak straszliwie, że powinniśmy się wstydzić.
owczarnia
QUOTE(managarm @ 26.10.2009 01:50)
Znajdzcie sobie k.. prace tongue.gif
*


Do mnie mówi?
Eva
Maniek: Milcz, człowieku bezrobotny!
Avadakedaver
ja prasuje tylko koszule. i jak mają szybko wyschnąć to skarpetki : D
owczarnia
A'propos skarpetek: jak to jest, wyjaśnijcie mi, że tylko ja jestem w stanie rozróżnić, które skarpetki są męża, a które Młodego? Rozmiar noszą ten sam, nadmienię. Obaj gustują w ciemnych kolorach (grafity, granaty i czernie) i podobnych (gładkich) fasonach, a jednakowoż ja zawsze wiem bez pudła, które czyje i w dodatku niestety rozpuszczam ich jak dziadowski bicz wkładając im je do szuflad już sparowane...

Ja chyba jestem nienormalna.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.