Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szkoła
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
kObra.
Jeeeej... (nie wiem czy się cieszyć, ale się cieszę) zdałam ćwiczenia z konstytucyjnego. cheess.gif
harolcia
Gratulacje, Kobra!!
Jak to nie wiesz, czy się cieszyć? Każdy powód do radości jest dobry biggrin.gif
kObra.
Ajjj, masz rację. cheess.gif
Zostało mi tylko 5 egzaminów do zdania. cheess.gif
harolcia
Właśnie!
Pomyśl sobie, że te pięć egzaminów to nic, w porównaniu z problemami trzeciego świata cheess.gif... Tam dzieci nie mają możliwości do nauki!!
Neonai
QUOTE(harolcia @ 20.06.2008 20:57)
Właśnie!
Pomyśl sobie, że te pięć egzaminów to nic, w porównaniu z problemami trzeciego świata cheess.gif... Tam dzieci nie mają możliwości do nauki!!
*


strasznie mnie denerwuje takie podejście.
Child
I powiedział Dziekan: Zaprawdę, powiadam Wam - bo nie zaznał życia, kto raz w czasie sesji nie zwątpił. I nie zazna on wytchnienia, nim wątpić nie przestanie. A zaliczenie będzie jego Ziemią Obiecaną, do której droga wiedzie przez Dolinę Kolokwiów i Ciemności. Lecz nie lękajcie się, oto jest Warunek, którego imię wspomnicie w najczarniejszej chwili. Chwalcie go i złóżcie mu ofiarę, a być może doznacie łask jego. Tako stanowi Rozporządzenie Rektora
Eva
Iberowie nie znali metalu. Skaczyli sie na Kill'em All. Taki dowcip przed egzaminem xp
Child
Hiszpanski zespol metalowy? Alez oczywiscie! znam ich... huh, zero xD
Child
Matematyczny wrzesień ;/
QbaNowy
QUOTE
Myślę, że powinien być jeden system, na całą Polskę, nasz podkarpacki jest bardzo dobry, ma tylko jedną wadę. Uzyskanie w nim 200 punktów jest prawie niemożliwe, bo są bardzo żelazne zasady punktowania za konkursy, ale za taką 6 dostaje się aż 20 punktów. Qba, wy dodajecie sobie średnią ocen do punktów blink.gif

Zeti... Noo u nas jest tak, że jest 7 przedmiotów (Historia, Fizyka, Chemia, Biologia, Geografia , WOS (o którym zapomniałem smile.gif ) i Informatyka). Ocena z jednego z nich jest punktowany x2 (w zależności od szkoły i profilu) a z reszty liczysz średnią i też x2 smile.gif
W liceum, do którego idę przyjęli mnie automatycznie, poza kolejka biggrin.gif a na liście będę miał 200pkt wink2.gif Qrde... jutro ogłoszenie przyjęć.. ciekawe kogo będę miał w klasie ^^
em
geez, ale skomplikowane
u nas było
- 4 przedmioty, polski, obcy i dwa w zależności od profilu - za cel 20 pkt, max 80
- egzamin - max 100
- dodatkowe osiągnięcia - max 20

proste jak budowa cepa i nikt nie narzekal.
gejm
Szkoła ssie.



(Negatywny wydźwięk powyższego stwierdzenia jest zamierzony. Ma on na celu podkreślenie mojego nastawienia do tejże instytucji. Wulgarny charakter tej wypowiedzi ma zaś uświadomić czytającym ją osobom, iż moje negatywne uczucia co do miejsca jakim jest szkoła, są wysoce nacechowane emocjami, takimi jak: nienawiść, nienawiść oraz nienawiść. Spowodowane jest to m. in. tym, że miejsce to nie kojarzy się autorowi z niczym przyjemnym, a wręcz przeciwnie - z bezsensownym spędzaniu czasu na zajęciach, z których dana osoba i tak nic nie wyniesie (pomijając Atlas Geograficzny do Gimnazjum, oraz Marker do Białych Tablic ®, sztuk 4 (słownie: cztery)). Dziękuję za uwagę. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie, rozpowszechnianie oraz palenie wyrobów tytoniowych w miejscu publicznym surowo zabronione. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub czasopisma.)
Miętówka
To już wiemy, gdzie podziały się te cenne słowa "lub czasopisma" =D
Atina
QUOTE(Child @ 24.06.2008 16:49)
Matematyczny wrzesień ;/
*


Loł fajw.
Nie jesteś sam.

:/
Child
To teraz kto mi powie, czy automorfizm hermitowski może mieć wartość własną równą -i? xD
em
geez
pójść na egzamin umiejąc ok. 2/3 materiału i dostać oba pytania dokładnie w temacie, którego się nie kojarzy i zaliczyć na trzy - ftw! jeszcze tylko jeden miękki egzaminator, który poleci na łzy i histerię i będę na drugim roku czarodziej.gif
kate711
Ja jak na razie jestem po pisemnym egzaminie. Było średnio, niektóre pytania proste, a niektóre z kosmosu. Zobaczymy jak to będzie... Wyniki dopiero 4 lipca.
A w sobotę pozytywizm. huh.gif
em
ja mam głupawkę teraz, bo nasza ćwiczeniowiec do samego końca powtarzała nam, kręcąc głową: no nie martwcie się, oblać książkę to żaden wstyd, pupilka profesora oblała 3 razy...
ha! dziś wesoło się wszyscy edytorzy upiją ze szczęścia czarodziej.gif

jeszcze staropolka we wtorek i będę miała wakacje.
Eva
Ja jeszcze ustny i dwa egzamy we wrzesniu i tez mam wakacje XD
PrZeMeK Z.
Wyniki matury za pięć dni.

*stres stres stres*
Lilith
pan egzaminator się rozchorował... ojej ;]
Neonai
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 25.06.2008 21:47)
Wyniki matury za pięć dni.

*stres stres stres*
*


i tak będzie Kraków welcome to wink2.gif
em
to samo mówię ;)

najka, a co z mostem?
Ramzes
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 25.06.2008 21:47)
Wyniki matury za pięć dni.

*stres stres stres*
*


Nawet nie przypominaj, wystarczy, że bez tego się denerwuję tongue.gif weekend będzie ciężki.
PrZeMeK Z.
QUOTE(Neonai @ 25.06.2008 22:46)
i tak będzie Kraków welcome to wink2.gif
*


Chciałbym mieć tyle wiary smile.gif
Eva
Od tego masz nas. Ale ja i tak Ci nie wybacze, ze nie skladales na najlepsza anglistyke w Polsce :P
Katon
No. Nie ma to jak studiować filolofię obcą - studia, które nie pozwolą Ci zapomnieć jak było w liceum. Studia, która sprawia, że będziesz musiał regularnie chodzić na zajęcia, co oczywiście zintegruje Cię z grupą. Studia, na których pani może poprosić Cię do tablicy. Studia, na których kolokwia są naprawdę ważne i trzeba się do nich uczyć. Żałuj Przemku!!!

Wakacje mam!!!! Przynajmniej do września =D
MisieK
ja od jutra. i do września jak usłysze słowo całka to będę zabijał.
em
hm. czy tylko mi został jeszcze tydzień do wolności?
MisieK
chyba na to wychodzi.
BlackOmen
QUOTE(em @ 26.06.2008 11:07)
hm. czy tylko mi został jeszcze tydzień do wolności?
*


ale Ciebie wrzesień za to nie czeka user posted image
Eva
QUOTE(Katon @ 26.06.2008 09:38)
No. Nie ma to jak studiować filolofię obcą - studia, które nie pozwolą Ci zapomnieć jak było w liceum. Studia, która sprawia, że będziesz musiał regularnie chodzić na zajęcia, co oczywiście zintegruje Cię z grupą. Studia, na których pani może poprosić Cię do tablicy. Studia, na których kolokwia są naprawdę ważne i trzeba się do nich uczyć. Żałuj Przemku!!!

Wakacje mam!!!! Przynajmniej do września =D
*


Cos Ci sie pomylilo, raczej farmacje opisujesz xD To ile ja zajec opuscilam to jest jakies nieporozumienie (bo mi anglojezyczni wykladowcy nie sprawdzaja obecnosci a fonetyk na moje oswiadczenie, ze nie bylo mnie juz na 5 zajeciach macha reka i mowi 'pani umie'), w ogole nie wiem o co chodzi z tym chodzeniem do tablicy i wtf jakie kolokwia? :D
kObra.
Oj, no i wyszły mi narazie 3 egzaminy.
Dojdzie pewnie ekonomia i doktryny. No, to wakacje z nauką zapewnione.
vold
cholera, nie wiem gdzie na studia isc,
znaczy skladam na socjologie, fil. angielska i nie wiem. myslalem o iberystyce, ale watpie zeby byl wysoki poziom, ew. stosunki miedzynarodowe.

a w poniedzialek wyniki matur, huhu, grubo bedzie.
MisieK
jestem wolny :DDDDDDDDDDDDDDDD
Eva
Laski sie beda w kolejce ustawiac!
MisieK
rezerwacje pod moim numerem komorki.
najbliższy wolny termin: 31.11.09 XD
kate711
Pozytywizm zdany. Pytania nie były takie złe, np. o nowatorstwo narracyjne w "Lalce". Teraz jeszcze poetyka w czwartek oraz wyniki z morfy&składni w piątek i mam wakacje, jak na razie bez poprawki (i mam nadzieję, że tak pozostanie). biggrin.gif
em
czyli nie tylko ja jeszcze wkuwam!
Eva
Luz, ja w poniedzialek mam jeszcze ustny.
GrimmY
^me to, plus jeden pisemny. cholera wykładowców ustalających termin egzaminów na 30 czerwca powinno się skazywać na deportację.
em
uh, na wypadek, jakby ktoś kiedyś wpadł na genialny w swej prostocie pomysł wkucia starożytności, średniowiecza, Renesansu i Baroku w jedną dobę, mam radę - DON'T.
PrZeMeK Z.
Głupie pytanie, ale te wyniki matury sprawdza się na stronie CKE? Czy gdzie? Bo fajnie, dali nam te kody, żeby się zalogować, ale nie wiem, gdzie :]
em
na stronie oke. jeśli wasze oke ma taki system, oczywiście, ale skoro dali wam paski, to pewnie macie :)
horror_kitty
Nam powiedziano, że kody były tylko po to, żeby wpisać przedmioty i poziomy na których je zdajemy.
Ja wiem tyle, że o 12:00 mam być w szkole i że się strasznie denerwuje...
PrZeMeK Z.
Polski rozszerzony 84%
Angielski rozszerzony 92%
Geografia rozszerzona 75%
em
wow, nice one!

borowski pyta o datę bitwy, w której zginął roland i zwierzęta, do których zostały przyrównane służące zabite przez odysa. wróciłam do domu, bo nic tam po mnie. nie zdam tego jak amen w pacierzu no sad.gif

na zeszłoroczne liczenie miałbyś 531. dostałbyś się z palcem w de w pierwszym rzucie, człowieeeku. cheess.gif
UJ welcome to!
Potti
gratulacje. baw się dobrze w Krakowie!
Ludwisarz
Brawo Przemek :)
Fajnie bedziesz mial w tym Krakowie!
Ramzes
Matura zdana czarodziej.gif
Polski - 88%
Angielski - 93%
Wos - 66%
Historia - 90%
Wszystko rozszerzone.

Uff... już dawno się tak nie denerwowałem jak przed tymi wynikami. To teraz na Belweder, tfu, znaczy - Kraków! czarodziej.gif
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.