Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szkoła
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
em
ładne, ładne te wasze wyniki. Ramzes - na co i gdzie?
vold
ZDAŁEM!
Ale jestem prosty chopak i się nie pochwalę, NA PEWNO GORZEJ NIŻ oni, bywa. Life's a bitch, n then you dieeee!
vold
Aha, ale żeby nie było za słodko to nie dostanę się na moje (CH**ATAM) wymarzone studia sad.gif Ale nie ma co płakać.
Ramzes
@em: składam na UJ i przymierzam się na jakąś filologię orientalną (arabistyka?) albo kulturoznawstwo - studia porównawcze cywilizacji. Ale kurde no, sam do końca nie jestem jeszcze przekonany. Ładnie to wygląda, ale co z tego? Za pięć lat nie chcę żałować podjętej decyzji. Z kolei do kierunków popularnych mnie nie ciągnie.
Lilith
Marta też zdała, nie pamiętam jak, ale chyba średnia to jakieś 85%
no i przyjezdzajcie do Krakowa, będziemy chodzić na wino na wały wiślane ;]

ed: Ramzes, z takimi wynikami, to chyba prawo otwiera swe ramiona, ale ja tam nic nie wiem wink2.gif
Ramzes
Ale właśnie prawo, czy politologia, czy socjologia, czy psychologia jakoś mnie nie bardzo nęcą. Kurde, ciężki będzie ten wybór :/
Tajemnicza
Gratulacje! miłego Krakowa =D
Vold - będzie doooooooobrze smile.gif
Słyszałam, że WOS poszedł zdecydowanie gorzej niż ludzie myśleli.
Ramzes
Ano. Wg statystyk tylko 4% zdających uzyskało na rozszerzeniu ponad 71%. A średnia to była chyba 44%. Ostro było w tym roku.
em
pono klucz był porypany
Ramzes: z tego, co studiowałam na PSC... kierunek dość lajtowy, baaardzo ciekawy, rozwija wszechstronnie, masz duży wpływ na kształt swoich studiów - ale pracy po tym raczej nie widzę, chyba jakiś doktorat ;) niby masz tam obowiązek japońskiego lub arabskiego, ale z tego co widzę, ludzie średnio mówią w tych językach. w tym wypadku polecam raczej filologię, ale to zależey, czym się chcesz potem zajmować :)
MisieK
Ramzes, nie wiesz co ze sobą zrobić, choć na PeGie nic nie robić czarodziej.gif
harolcia
Ej no, gratulacje! Takie wyniki wymiatają smile.gif
I Vold - nie przejmuj się, będzie dooobrze, będzie doooobrze smile.gif
Child
QUOTE(MisieK @ 01.07.2008 08:18)
Ramzes, nie wiesz co ze sobą zrobić, choć na PeGie nic nie robić czarodziej.gif
*


i tak co wrzesien xD
Psychopatka
ale z was kujony
mi 2 lata temu polski poszedł fatalnie bo nie wpisałam sie w klucz tongue.gif teraz jako studentka jestem z tego dumna
Ramzes
Kuszące Misiek, ale chyba nie chciałoby mi się aż do Gdańska jechać na studia wink2.gif (choć jeden kuzyn tam studiował, a miał równie daleko, co ja).

QUOTE
ale to zależy, czym się chcesz potem zajmować smile.gif

To jest bardzo dobre pytanie, bo chyba sam nie znam na nie odpowiedzi :| chyba najchętniej zająłbym się jakimiś tłumaczeniami, ewentualnie jakaś firma, która robi interesy ze Wschodem i potrzebna jest znajomość języka, ale to trudno tak stwierdzić mając niecałe 19 lat, no.

Ja właśnie nie wiem Psychopatko, czy się w pełni cieszyć, że mi dobrze policzyli wypracowanie, bo etykietka schematycznego myślenia mi nie odpowiada tongue.gif choć chyba i tak napisałem przede wszystkim to, co sam myślę o tekście, a nie to, co oni chcą przeczytać wink2.gif

Edit: Dołożyłem jeszcze filologię hiszpańską, zobaczymy, co z tego wyjdzie.
kObra.
Przenoszę się na prywatę. Ch**j, lubię te studia, ale UAM to zdziercy.
Bulić 4500 rocznie i dalej udupiać, to trzeba mieć chyba jakiś system: a tego dzisiaj ulejemy, a tamtego jutro.
Z 800/900 osób, zostało mi 300. cry.gif
em
Ramzes: to filologia, zdecydowanie. po psc bedziesz kulturoznawca z podstawami jednego jezyka. na orientalistyce jest b. fajnie, mam tam kolezanke smile.gif

a ja zdałam boro na 4.5 i mam wakaaacje! do PAŹDZIERNIKA czarodziej.gif
vold
no ja socjologia, anglistyka i iberystyka, siema.
Ramzes
QUOTE(em @ 01.07.2008 21:33)
Ramzes: to filologia, zdecydowanie. po psc bedziesz kulturoznawca z podstawami jednego jezyka. na orientalistyce jest b. fajnie, mam tam kolezanke smile.gif

a ja zdałam boro na 4.5 i mam wakaaacje! do PAŹDZIERNIKA czarodziej.gif
*


Jesteś kolejną osobą, która mi doradza ten kierunek smile.gif i chyba właśnie przy nim zostanę. No, oczywiście najpierw się trzeba dostać. A potem cieszyć się wakacjami i niczym się nie przejmować. Zobaczymy jak to będzie.
anagda
Też udało mi się zdać. Nie tak genialnie jak innym, ale dla mnie moje wyniki są satysfakcjonujące smile.gif

Polski podst 63%
Angol rozszerz 75%
Matma rozszerz 66%
Fiza rozszerz 50%




A tak na marginesie to chciałabym bardzo podziękować miłym i uczynnym ludziom z forum, którzy stwierdzili że wybranie na ustny polski tematu o Harrym Potterze jest błędem smile.gif



20/20




kate711
Pff... poetyka zdana na 5. A ja się tak bałam tego egzaminu. tongue.gif
Jutro wyniki z morfy&składni, oby było dobrze.
Ale wakacje już praktycznie mam. smile.gif

Jednak było za różowo, czeka mnie wrzesień. dementi.gif
harolcia
Anagdo, a jaki dokładnie temat miałaś?

BlackOmen
Anagda a na co w ogóle iść planujesz? user posted image

A ja chyba od października idę na nieludzkiego lekarza jak dobrze pójdzie czarodziej.gif
anagda
QUOTE(harolcia @ 05.07.2008 11:36)
Anagdo, a jaki dokładnie temat miałaś?
*



rola mitów i legend w literaturze fantastycznej.

i wzięłam sobie harry'ego do literatury wink2.gif



QUOTE
Anagda a na co w ogóle iść planujesz?


gdzie mnie zechcą wziąć biggrin.gif
BlackOmen
Liczyłem na trochę precyzyjniejszą odpowiedź user posted image
anagda
QUOTE(BlackOmen @ 10.07.2008 12:58)
Liczyłem na trochę precyzyjniejszą odpowiedź user posted image
*




No dokładnie ci nie powiem bo składałam papiery na mnóstwo rzeczy. Tak ogólnie rzecz biorąc to informatyka i pokrewne dziedziny. A dokładnie co no to się dowiem dopiero pod koniec tygodnia wink2.gif
PrZeMeK Z.
Jezu Chryste.

Dostałem się. Dostałem się do Krakowa.
Ludwisarz
Gratuluje.
Szczerze gratuluje. I zycze szczescia tam w Krakowie.

Spelniaj swoje marzenia.
owczarnia
Łał, Przemek! Gratulacje nutella.gif!
hazel
Gratulacje!
(A wszyscy i tak wiedzieli, że Ci się uda biggrin.gif )
Eva
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 11.07.2008 16:51)
Jezu Chryste.

Dostałem się. Dostałem się do Krakowa.
*


E tam. Do Poznania miales isc, cieciu malinowy! :P
em
hihi, a na offuju jakieś wrzaski, że progi wysokie... tym bardziej gratki, zią! cheess.gif
no to idę kserować notatki na boro i kurkową dla ciebie, lolz!

kurczę, ale fajnie cheess.gif
Ramzes
Gratulacje, Przemek.

Ja jeszcze czekam na wynik jednej rekrutacji, ale niezależnie od niej i u mnie Kraków zdobyty smile.gif
em
ha! magiczny uj cheess.gif
na co sie dostales, a na co czekasz? slyszalam, ze wyniki na orientalnych maja byc o 23.59, sadysci wink2.gif
avalanche
gratulacje wink2.gif dobrze, że nie masz takich nerwów co niektórzy (np. ja), którzy czekali na przesunięcia list...
Ramzes
Tak, czytałem, em, o tej godzinie. Właśnie na to jeszcze czekam - na arabistykę. A dostałem się jeszcze na PSC, kulturoznawstwo międzynarodowe i niby na filologię hiszpańską też (30 miejsc, ja jestem na 37, a nic o liście rezerwowej blink.gif )
anagda
QUOTE
Jezu Chryste.

Dostałem się. Dostałem się do Krakowa.


Gratulacje smile.gif

Ale z takimi wynikami to nie wiem czym się przejmowałeś tongue.gif



Ja od października zostanę dumną studentką politechniki wrocławskiej ( o ile sie nie kopnęli wysyłając mi maila ze jestem na liscie tongue.gif). I też się cieszę biggrin.gif


Jest ktoś z Wrocka? cheess.gif
Ludwisarz
Jest.

Quizer.

:P
Child
on nie istnieje bardziej niz matoos czarodziej.gif
em
ramzes, a na co pójdziesz w końcu? na psc mielibysmy pewnie jakies zajecia razem cheess.gif
harolcia
Ej, no sami geniusze na tym Forum siedzą...
Gratuluję Wszystkim, którzy się dostali (gdziekolwiek tongue.gif, choć było to do przewidzenia).
I żeby mi się tak za rok udało, do Wrocławia, albo Gdańska <marzy>
Ramzes
Arabistyka do przodu smile.gif
QUOTE
a na co pójdziesz w końcu?

Po rozmowie z moją polonistką z gimnazjum, Twoich wypowiedziach i przejrzeniu paru for itp. najbardziej się skłaniam do tej arabistyki. Ale przez weekend ostatecznie zadecyduję biggrin.gif a o psc pomyślę później jako drugim fakultecie.
Ludwisarz
Ramzes - odemnie uklon w strone arabistyki.
Salam alejkum szalom!
Ramzes
Dzięki. Za parę miesięcy zobaczę, jakie są bezpośrednie skutki mojej decyzji wink2.gif a póki co, pojawia się problem natury egzystencjalnej, bo gdzieś trzeba będzie mieszkać od października. Trzeba wyruszyć na łowy ;]
vold
chyba sie prawie dostałem, och.
Hypacja
Gratuluję wszystkim dostanym się wink2.gif
Jestem mało aktywna, to się przynajmniej pochwalę i zwalę Was z nóg. Tak w ramach "co u mnie"

Dwa egzaminy z rysunku: 5.0
w związku z czym...
Dostałam się z miejsca: pierwszego (eksekwo z koleżanką z grupy)
na...Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Krakowskiej.
hazel
Witamy na polibudzie smile.gif

A jakie były tematy w tym roku?
em
vold - gdzie i na co w końcu?
Hypacja - nie powiem, a nie mowilam, bo chyba nie mowilam, ale powiem, ze nie jestem zaskoczona :P.
Hypacja
Siedzisko na dziedzińcu i siedzisko na ulicy.

Drugiego dnia śmiałam się przez 4h, ale też mi było niektórych żal.... no laska narysowała dorożkę zaprzęgniętą w dwa konie no... I matkę z dzieckiem za rękę. Co za debil ich uczył...?
PrZeMeK Z.
QUOTE(Hypacja @ 15.07.2008 23:44)
Gratuluję wszystkim dostanym się wink2.gif
Jestem mało aktywna, to się przynajmniej pochwalę i zwalę Was z nóg. Tak w ramach "co u mnie"

Dwa egzaminy z rysunku: 5.0
w związku z czym...
Dostałam się z miejsca: pierwszego (eksekwo z koleżanką z grupy)
na...Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Krakowskiej.
*



Gratulacje! Cieszę się, że się dostałaś smile.gif
Wynik naprawdę godny podziwu.
vold
chyba socjologia, ale ja nie rozumiem JAK ONI KWALIFIKUJA tych ludzi, bo przeszlo dalej 260 OSOB, czyli co, TYLE ILE ZLOZY, tyle sie dostanie (bylem 122, mieli przyjmowac 120, czyli znowu, JAKBY 2 pod kreska)?
na anglistyce 15 pod krecha, och, ale to prawie jakbym sie dostal (to znaczy podobno mam duze szanse).
a to filmoznawstwo to ja nie wiem w tym roku, TROCHE PRZEGIELI chujki, 30 punktow mi zabraklo, slaby polski, ech.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.