Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szkoła
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
em
ja mam jeszcze 16 angielski pisemny i nie znam dat ustnego i mowy ciała - w sumie mam pięć plus trzy kolokwia zaliczeniowe, jedno praktyczne projektowe z dwóch lat :x
kate711
Mam tylko trzy egzaminy (lub "aż" trzy, bo z tą gramatyką to nigdy nic nie wiadomo...; a po wykładach z tego, wiem mniej, niż wiedziałam...).
Do tej pory nie miałam jeszcze czterech egzaminów (lub więcej) w sesji, ale za rok mnie to czeka.

Ten semestr nie był taki zły. Miałam tylko dwa kolokwia (angielski i historyczna, nawiasem mówiąc cudem zaliczona za pierwszym razem, średnio poprawia się ją ok. 3/4 razy) oraz do napisania trzy prace zaliczeniowe. Ostatnią z tekstologii właśnie wydrukowałam.
em
tekstologia na czwartym roku, podobno niezły hardkor, ale nie mogę się jej doczekać ^^

z prac rocznych zostało mi jeszcze skończyć współczesną i przerobić referat z ostatniej konferencji, ale i tak pewnie oddam je we wrześniu. chyba, że zaliczę oba kolosy i złapię takie flow, że je w weekend skończę, ale jakoś w to wątpię *rolleyes*
kate711
Z moją pracą z międzywojennej długo się męczyłam, żeby ją napisać, ale na szczęście w zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że ją zaliczyłam. Niektórzy mają całkowicie całą do poprawienia...

Zresztą tę pracę z tekstologii też zmieniałam kilka razy i nie wiem czy to, co napisałam, tak miało być...

Zapomniałam o referacie, też musiałam napisaś, i ponownie było to z międzywojennej. Dobrze, że już kolokwium nie było.
Eva
Choroba, mi sie sesja ciagnie caly miesiac i egzaminow mam 10. Plus zaliczenia ; (
Miranda
a ja zapewne strzelilam samoboja, ale odroczylam sobie na jesien egzamin z prawa handlowego. nie-mam-ochoty-sie-tego-gowna-uczyc-chce-juz-wakacje.
em
hm, ja jestem rozdarta między nie-śpij-nie-jedz-zdaj-to-p***-oświecenie-i-miej-spokój a olej-wyśpij-się-wreszcie-idź-we-wrześniu.
Child
ja sobie tak przelozylem fale i... egzam mam 15.06 :P
Avadakedaver
em, u mnie raczej nie byłoby dylematu smile.gif
Szukająca
Proponuję zalicz-to-cholerstwo-i-wyśpij-się-wreszcie smile.gif
Miranda
no gdybyz zycie bylo takie proste ;p

(wygralam dzisiaj z prawem pracy! 4+ w indeksie)
Eva
Jak się ma lat 17 to jeszcze względnie jest ;d

Udało mi się cudem zaliczyć gramatykę, a teraz się modle o relatywnie łatwe pytania z literatury Walijskiej, żeby wreszcie mieć to z głowy i zacząć ryć na praktyczną angielskiego i literaturę ang.
Szukająca
Gratulacje czarodziej.gif czekolada.gif

Ja tam mam na szczęście do matury ''sporo'' czasu wink2.gif


Mod: Może do tego czasu nauczysz się edytować posty? : P
em
objęłam drogę heroiczną i zdałam kolosa z Romantyzmu bez większych problemów
pojutrze Oświecenie, w poniedziałek fotoszop, we wtorek angielski, indesign i poetyka, potem zbieranie zaległych zalek w ilościach hurtowych, a później to już tylko sesja ^^.
Neonai
QUOTE
w poniedziałek fotoszop
how's that?

zaliczyłam francuski oraz kontrolę/bezradność. oblałam psych. rodzaju. no cóż, nie będę specem od różnic mdzy kobietami a mężczyznami, ale mnie to nie martwi tongue.gif
PrZeMeK Z.
A ja zaliczyłem test z arcydzieł na cztery, o. Szkoda, że to fakt bez znaczenia :]
em
QUOTE
how's that?

ano nie znalazłam czasu przez cały wiosenny semestr na to, żeby pójść i przedstawić drowi Kwaterowi zrobione wieki temu projekty zaliczeniowe za zimę rolleyes.gif

also, Przem, gratz wink2.gif
Neonai
nie no, ja się raczej pytałam o co chodzi z tym photoshopem, bo nie ogarniałam tongue.gif skończyłam pracę roczną! zostały mi tylko małe poprawki i mogę oddać do recenzji smile.gif Przemku, pamiętam że chciałeś ja przeczytać, także już niebawem będziesz miał okazję ;]
em
no, to już chyba wiesz - chodziło o zajęcia z podstaw korekty fot w szopie, które mam od zeszłego semestru niezaliczone wink2.gif
i my z Iną też chcemy o psychice zwierząt poczytać, my też!
PrZeMeK Z.
Ja pamiętam właśnie, dobrze, że i Ty pamiętasz smile.gif Wrzuć gdzieś na forum, wszyscy poczytamy!
Eva
To może ja swoją też wrzucę xD
PrZeMeK Z.
Tak! Zróbmy temat o swoich pracach! Kto chce poczytać o XVI-wiecznej "Historyi prawdziwej o przygodzie żałosnej książęcia finlandzkiego Jana i królewny polskiej Katarzyny"? smile.gif
Eva
Jak sie ktos interesuje stanem jezyka Walijskiego w mediach lokalnych to służę ;)
Avadakedaver
jak mówimy o pracy to ja wam mogę przesłać ofertę firmy Autodesk na maila...
Miranda
autodesk? :>
Avadakedaver
po więcej informacji zapraszam na stronę www.autocad.pl/ltpromocje. Poza tym, że ten link nie działa a my i tak go podajemy jest całkiem spoko.
jestem agentem!
Miranda
znaczy mnie tak zaciekawilo, bo brat adaska pracuje w autodesku :>
Avadakedaver
my ich tylko reprezentujemy czasami, jak trzeba jakieś badanie rynku przeprowadzić czy coś smile.gif
Miętówka
Dostałam utwory na fortepian na przyszły rok wczoraj.
I umimiem dwa z trzech na pamięć dzisiaj.
Nudzi mi się, kurde dry.gif.
harolcia
A ja kompletnie nie wiem, gdzie mam iść na studia. Znaczy, które miasto wybrać: Gda/Wroc/Krk... Chyba w ostatecznym rozrachunku będę losować dry.gif
em
najłatwiejszy tryb eliminacji: składaj wszędzie, idź, gdzie się dostaniesz tongue.gif
albo eliminuj według kasy, gdzie się studiuje taniej (w krk jest drogo)
albo według odległości od domu, czy jesteś typem, który będzie tęsknił, czy chcesz się wyrwać
jest sporo wzorów, według których można decydować rolleyes.gif
harolcia
wierz mi, staram się jakoś podjąć decyzję. Tak czy siak, składam do tych trzech miast (z Krk się zobaczy, bo nie wiem czy będzie sens - o tyle dobrze, że rejestracja trwa od 30 czerwca, czyli zaraz po wynikach zdecyduje, czy warto się porywać z motyką na słońce). Chyba zrobię sobie listę 'za i przeciw', podliczę, zsumuję i jakoś tam będzie tongue.gif
Eva
Weź nie idź na studia, studia są głupie.
QUOTE(Katon)
Zostań młodą matką.


Jutro egzamin z literatury, a ja nic nie tknęłam, za to posprzątałam mieszkanie i zrobiłam pranie. Active learning!
Neonai
Tak a propos tej matki, to moja kumpela z roku tydzien temu zaszła w ciążę.
Miranda
no na studiach takie rzeczy to chyba norma, nie? ;p
Avadakedaver
pierdol studia, zostań ninja!
Eva
Tydzien temu zaszla i juz wie? Mega + za orientacje w terenie!
Neonai
QUOTE(Miranda @ 09.06.2009 22:08)
no na studiach takie rzeczy to chyba norma, nie? ;p
*


po 2 miesiącach bycia z facetem to też norma ? czy nie jestem na czasie?;] ale to już nie ten temat.
Eva
Może nie norma, ale nie jest to też jakieś szczególnie dziwne - takie przypadki się zdarzają nawet i w liceum ;)
Miranda
no ja slyszalam o ciazach nawet po jednej dyskotece ;p

ale ogolnie - serio, na studiach sie pojawiaja lawinowo dzieci, malzenstwa. zadnych norm nie ma, po prostu ludzie poczuli wolnosc/staja sie dorosli. nie znam twojej kolezanki, wiec nie moge powiedziec, czy wpadla z wlasnej glupoty, czy co tam innego. nie bronie nikogo, ale mysle, ze nie ma co jej oceniac. raz, ze nie wiadomo jak sie wszystko dalej potoczy, a moze akurat ok, a dwa, ze to jej pochwa, jej brzuch i jej prywatna sprawa.
Eva
Co do ślubów, w tym roku w obrębie mojej grupy (byłej i obecnej, będę liczyć też tych, co z różnych przyczyn odpadli) będą trzy, a czwarty się szykuje, bo koleżanka zaręczona od zimy jakoś. Wedding fever jakiś ludzi ogarnął ;)
Neonai
QUOTE(Miranda @ 09.06.2009 23:09)
mysle, ze nie ma co jej oceniac.
*


totez jej nie oceniam wink2.gif

a w lekkim szoku jestem dlatego, że to moja dobra koleżanka i moja reakcja była mniej więcej taka jakby mi np Eva powiedziała że jest w ciąży wink2.gif
Lilith
ej to byloby akurat fajne, pierwsze forumowe dzidzi! biggrin.gif
u mnie od pierwszym roku laski na zajęcia przychodziły z dziećmi, nawykłam ;]
Eva
Ty lubisz dzieci, wiec moze lepiej niech o pierwsze forumowe dzidzi zatroszczy sie Katą biggrin.gif Ja na razie sobie tej przyjemności.. odmówię.
Miranda
ja tez ;p
mam swoje dzieci na lsm ;p
Neonai
i masz Platąna!
Miranda
wub.gif
Lilith
e? ja lubię dzieci? no, z daleka to może ;]
hazel
Tak w temacie trochę: dziś dzwoniła do mnie kobitka z urzędu skarbowego, coś pojebałam w deklaracji i wyszło, że się rozliczam jako matka samotnie wychowująca dziecko...
em
http://wiadomosci.onet.pl/1989069,11,item.html
co powiecie na to?
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.