Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szkoła
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Katon
A ja bym chciał do szkoły znowu. Ale do szkoły. I w sumie to tak na miesiąc. Potem by mi się pewnie odechciało. Bo jakie te studia są to sa, ale czasu na degenerowanie się mam w cholerę. A będę miał jeszcze więcej, bo szkoły muzycznej no more!
Sihaja
Katon, to teraz została ci jeszcze szkoła baletowa XD

Ja też bym chciała do szkoły szkoły. Ale bynajmniej nie ze względu na ilość marnowanego czasu (ten na moich studiach liczy się w warościach ujemnych, jak wogóle każdy czas wolny), ale ze względu na specyficzny klimat, który lubiłam. I brak mi go teraz trochę.
GrimmY
drodzy studenci dużo u was warunki kosztują?
tak z ciekawości pytam, bo mnie czeka wydatek 330 złotych polskich, na które pracować chce mi się w stopniu mocno średnim.
Ludwisarz
Sihaja: W jaki sposob studia teatralne zjadala wolny czas?
MisieK
pierwszosemestrowy warunek na PG kosztuje 1000plnów, inne z tego co wiem zależą od liości godzin 100pln za godzinę.
Sihaja
TimmY - normalnie. Myślisz, że idziesz do domu, a tu Ci wyskakuje lista prób, przygotowań i rzeczy do zrobienia.

Albo myślisz, że zajęcia się skończą za godzinę (wg planu). A kończą się za cztery godziny. Et vois la!
hazel
QUOTE(GrimmY @ 31.07.2006 22:01)
drodzy studenci dużo u was warunki kosztują?
tak z ciekawości pytam, bo mnie czeka wydatek 330 złotych polskich, na które pracować  chce mi się w stopniu mocno średnim.
*


Mnie czeka 480, jeśli dobrze pójdzie, bo jak nie, to jeszcze więcej. 120 zł za godzinę w tygodniu (cenią się, mendy)
MisieK
ta. dodam tylko, że na moim byłym kierunku 90% ludzi ma, miała i pewnie mieć będzie warunek z wstępu do fizyki atomowej i jądra atomowego ;d
hazel
To tak jak u nas z metod komputerowych.
Głupie to jest niesamowicie, że nam każą programy pisać. Jakbym chciała i umiała pisać programy, to bym sobie na informatykę poszła a nie na budownictwo.
kkate
A mnie się po nocach śni rozpoczęcie roku szkolnego w jakichś kompletnie nieprawdopodobnych wariantach wink2.gif

Ale cóż, na własne życzenie wkopałam się do jednego z najlepszych LO w województwie. Oj, teraz się zacznie ;]
MisieK
pffff
Child
pffff - dokładnie! niby uczę się w jednym z lepszych liceów w rejonie, a oceny poszły w dół :}
Myśka
04.09

9:00 - apel
10:30 - wyjazd na obóz integracyjny
10:11 - cudowna przemiana w szkolnej toalecie/biała bluzka vs. dres podróżny
kkate
Pfff, no to zobaczymy jak będzie ;]
Katon
12.09 - nic nie będę umiał i nawet nie ubiorę garnitura - pójdę na karne i nie zdam a potem to już chyba tylko komis.

No i kto ma fajniej =D?
Child
04.09 - 'poczontek'
05.09 - sprawdzian z matmy \m/
Neonai
weźcie. ja mam ostatnio straszną schizę. że nie zdam matury i nie dostanę się na studia. i to bardzo silny lęk, nawiedza mnie co wieczór i nie potrafię się od tego opędzić.
MisieK
28 wrzesien - szkolenie bhp
28 wrzesien - chlanie
29 wrzesien - cośtam jeszcze
29 wrzesien - chlanie
30 wrzesien - inkantacja wiesława cipy i całej reszty kierunku w tym mnie
30 wrzesien - eee... chlanie?;}
Child
ej a jak rzeczony wiechu cos na tej inkantacji spartoli, to powiedza mu 'idź pan w piz*u'? ;C
MisieK
nie wiem nie wiem. bardziej mnie interesują słowa pana dziekana:
"Cipo Wiesławie, witamy w gronie studentów Politechniki Gdańskiej" i reakcja sali :}
hazel
06.09 - egzamin z żelbetu
11.09 - egzamin z mechaniki budowli
15.09 - egzamin z miernictwa
19.09 - zaliczenie z energooszczędnych
25.09 - zaliczenie z ^$#@$#! metod komputerowych

I kto ma fajniej?
MisieK
wygrałaś XD
hazel
Dzięki. Ale kiepskie to pocieszenie.
GrimmY
15 und 23.09 poprawki.
jak sobie pomyślę co mnie czeka w tym roku to mnie się słabo robi.
idź na studia mówili, świat zwiedzisz, poobijasz się i popijesz. psia ich mać!
em
child, mam tak samo jak ty:
4.09 - początek
5.09 - spr z matmy

superb. a chemii nie nadrobiłam, do olijp nie poczytałam - zapieprz się zacznie od pierwszego spotkania z polonistą i chemikiem =='
can't wait.
BlackOmen
QUOTE(Neonai @ 20.08.2006 22:47)
weźcie. ja mam ostatnio straszną schizę. że nie zdam matury i nie dostanę się na studia. i to bardzo silny lęk, nawiedza mnie co wieczór i nie potrafię się od tego opędzić.
*


Huhu a jakie przedmioty zdajesz?
ja sie calkowicie bycze przed poczatkiem rokus zkolnego \m/ zaczne sie strsowac matura od 1 wrzesnia

QUOTE(MisieK @ 20.08.2006 23:36)
nie wiem nie wiem. bardziej mnie interesują słowa pana dziekana:
"Cipo Wiesławie, witamy w gronie studentów Politechniki Gdańskiej" i reakcja sali :}
*


Bedzie "Panie Cipo, witamy w gronie studentów" ;p
MisieK
Wiesz Black, już zaczynam współczuć tej cipie XD
Neonai
QUOTE(BlackOmen @ 21.08.2006 10:48)
Huhu a jakie przedmioty zdajesz?


rozszerzony polak, rozszerzona biole i rozszerzony angol + ustne.
BlackOmen
A na co biorą takie przedmioty?
EDIT:
Misiu, TEMU Cipie
Neonai
sajkolodżi. jak chcesz zacząć mowic, ze wszyscy psychologowie (psycholodzy?) są pieprznieci w glowe, to se daruj XD
pieprznięci to zbyt delikatne określenie ;C
racja. słowo pierdolnięci jest nieco bardziej na miejscu
spierdalunda, nie chcialam przeklinac
Avadakedaver
ja też na początku roku mam jakiś sprawdzian z matmy, ale kiedy to kto ci wie. na co to komu. tylko nerwy sobie popsuję.
BlackOmen
QUOTE(Neonai @ 21.08.2006 12:19)
sajkolodżi. jak chcesz zacząć mowic, ze wszyscy psychologowie (psycholodzy?) są pieprznieci w glowe, to se daruj XD
*


Ja ide na farmacje, jakbym poszedl an emdycyne to bym byl psychiatra i bys mi dawala klientele ktorej przepisywalbym leki.
Katon
Wypieprzaj z tym bandytą, Avada.
Child
Edycja użytkownika -> usuń avatar [TAK] -> zapisz zmiany :}
Avadakedaver
W tym momencie, kiedy przeczytałem Katon Twój post powinienem avatar sobie przywrócić, zeby nie było, że się boję czy coś.
ale tego nie zrobię.
Katon
Nie chodzi o strach. Dobrze, że zmieniłeś.
Avadakedaver
pewnie chodzi o to, że lud ma na koszulkach, skarpetkach i na skórze; a ja na avatarze.
jak sobie uświadomiłem to usunąłem.
Astra
łącze się w bólu z maturzystami sad.gif polak,anglik,geografia niby proste ale i tak jest ten popularny strach że nie zdasz:P chyba każdy się tego boi.
mi na wakacje nasza kochana psorka dała z 200 zadań poprawkowych. wekeend ostatni minie mi na spisywaniu tego na czysto super;-) dodam że matma jest moim znienawidzonym najbardziej przedmiotem-nie dało się o tym nie myślec:-(
do tego może odpytywać z fizy i chemii poprawkowo też ale łudze się że zapomna:P humanistka sie odezwała.
nam o dziwo nic nie zadali, ale pewnie od wtorku się zacznie hardkorowa zabawa.
przepisywanie notatek z podręczników czytanie super "cienkich" lekturek i w ogóle super dry.gif ale damy rade...oby..
w razie czego można poprawiac za rok:P
Child
polak podstawka. angol, matma, fiza, biola - rozszerzone \m/
MisieK
ehe. i na nano do nas skladasz?xd po co sie tak wysilasz? rekrutacja skonczyła sie 2 miechhy temu, jeszcze są wolne miejsca xd
Child
bucu - ciagle zapominasz ze ja bez matury XD
MisieK
nie zapominam xd stwierdzam tylko ze na PG wystarczyłaby ci matma na maturze xd
Myśka
po spotkaniu integracyjnym w przyszkolnym lesie stwierdzam, ze pobyt w nowej szkole bedzie raczej przyjemnoscia :}
Child
spotkanie integracyjne = chalańsko, fajki i seks bez zobowiązań?

jeżeli tak, to poczułem nagłą potrzebą zintegrowania ;)
owczarnia
Jezu, ja się chyba do tego nie nadaję cry.gif. Nienawidzę zebrań rodziców, nie znoszę konieczności dopilnowywania żeby mój syn zmieniał cholerne obuwie i przestrzegał stu tysięcy innych przepisów (np podbił dzienniczek w sekretariacie oraz nie nosił kaptura od bluzy na głowie, a skąd ja wiem co on w szkole robi???), nie znoszę wstawać bladym świtem żeby zdążył na ósmą i wysłuchiwać od nauczycieli jak się spóźnia, nienawidzę już tego cholernego gimnazjum zanim jeszcze się rok szkolny zaczął!!! I nienawidzę wydawać trzysta złotych na książki oraz jakieś zakichane półbuty których nie założy, ale są wymagane do stroju galowego cry.gif!
Astra
hyh.widzicie więc forumowicze ile pracy przy nas. bądzcie bardziej wyrozumiali dla swoich rodziców wink2.gif
em
moja mama też nie lubi i dlatego nie chodzi na wywiadówki wink2.gif
kruk
a moja mama wlasnie dziwnie lubiła chodzic na wywiadówki, moze dlatego ze ze mna niegdy nie bylo problemów. ( nie tak jak z moim siostrzencem, ktory wkrecił wszystkim ze jego katechetka kaze klęczec niegrzecznym dzieciom tyłem do krzyża podczas modlitwy i przez to była niezła awantura w szkole). Teraz na szczescie nie bedzie wywiadówek, bo od pazdziernika zaczynam studia na ug.(ciekawe na jakich ludzi trafię).
QUOTE
stwierdzam tylko ze na PG wystarczyłaby ci matma na maturze xd

znam takich co dostali sie na pg w ogole nie zdajac matmy na maturze. Ciekawe ile wytrzymają... biggrin.gif
owczarnia
Ha. Ja bym najchętniej takoż nie chodziła, ale w poprzedniej szkole, znaczy się podstawówce wychowawczyni traktowała mnie normalnie jak jakąś patologiczną matkę cheess.gif. "Z panią w ogóle nie ma kontaktu, pani nie przychodzi na zebrania!!!" blink.gif... Tak banalny pomysł jak wykonanie do mnie telefonu ażeby nawiązać ów kontakt jakoś nie wpadł jej do głowy, a mieli do mnie wszystkie możliwe numery. Dodam, że szkoła była prywatna, 600 zł czesnego miesięcznie, a wychowawczyni... Szkoda gadać. Co roku była inna, ale ta ostatnia to już wyjątkowa kretynka.
Ludwisarz
Dlaczego karzesz swoje dziecko prywatną szkołą?
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.