Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Szkoła
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
anagda
Hehe... No to gratki tongue.gif

Przede mną jeszcze optymistycznie patrzeć jeszcze ze cztery lata matematyki xD
Neonai
i po, jakos poszlo. powtorzyly sie pytania z zerówki biggrin.gif

em - ja w letnim mam statystykę...egzamin ustny :||| nie wiem jak ja, umysł humanistyczny, to zdam.

ALE ale, prosze panstwa, narazie sie tym nie mam zamiaru martwic, boooo...

DZIS KONIEC SESJI =D !
Potti
gratuluję wink2.gif

moje dzisiejsze pokłady optymizmu podpowiadają, że jednak chciałabym się przenieść do IB, ale otoczenie źle działa na mój zapał - prawie wszyscy odradzają (co w sumie nie bardzo mnie obchodzi, ale zostawia złe wrażenie), a w dodatku parę osób też chce się przenieść i delikatnie mówiąc, trochę więcej czasu poświęcają na naukę chyba.
w tym wypadku mam co prawda jeszcze trochę czasu na zastanowienie, ale chyba drugie tyle już nad tym myślę i zupełnie nic z tego nie wyszło.
(ma ktoś coś ciekawego do powiedzenia o IB albo o samych studiach zagranicą?)
avalanche
mam koleżankę z cervantesa, studiuje już w hiszpanii. zdawała maturę hiszpańską. ale to takie stricte IB nie jest chyba, ale może się nie znam wink2.gif miała 4 letnie liceum. jak ktoś ma zapał i ochotę to wydaje mi się, że fajna sprawa wink2.gif
Potti
IB trwa 2 lata, w większości szkół w ramach zapchajdziury jest pre-IB, ale potem pojawiają się w takich klasach dodatkowe miejsca.
i to nie do końca to samo co w Cervantesie (do którego sama prawie poszłam) / Żmichowskiej, ale o to czy ogólnie warto się w takie rzeczy bawić mi mniej więcej chodziło.
Child
Cwiczenia z anala na trzy, jutro egzam i koniec sesji.

Podstawowej :F

Zostaną ze dwa koła i poprawka z mechany :F
MisieK
ja jeszcze nie zacząłem. same zbóje. kiedy tankujemy?XD
Child
jutro pewnie gdzies sie bede poniewierał ;p
MisieK
to sie dowiedz gdzie. bo ja jutro planuje jakiś autsajder czy coś. dawno w klubie studenckim nie byłem żadnym. chociaz nie. kasy mało a tu muchy w niedziele ;c
Child
no do auta mam najblizej, wiec zapewne tam ;c
Lilith
a ja zdałam konserwy na 4,5 dziśbiggrin.gif
było to o wczesnych godzinach porannych, w zwiazku z czym mam wrazenie,że wczoraj...
PrZeMeK Z.
Gratulacje! czekolada.gif

Zmieniłem ustną maturę z angola na podstawową. Dzięki Bogu.
em
gratki
ja zdaję jutro o 10.15. ogólnie to umiem zrobić wszystkie zadania, jakie podawała na ćwiczeniach, ale boję się teorii :/
Child
gz

Jutro o 8:30 ustny z analizy. Biorąc pod uwagę, że srednio na osobę będzie miał 5 minut, wnioskuję ze spora ilosc ocen w indeksie to bedzie przepisywanie ocen z cwiczen.

Dobre i 3.0 xD
Eva
'Ustny anal' - politechniczny oksymoron :p
Child
ważne, że zdane ;D

jeszcze jutro poprawię koło z fizy podstawowej i czego bym nie dostał na poprawie z mechany, semestr zaliczony ;D

btw - takie oksymorony nie powinny Cię dziwić, kobieto politechnika ;>

btw2 - na chemicznym widziałem dzis dwa fajne 'eksperymenty' ;>~~
chemio na drugim semestrze - przybywaj, byle chyżo ;d
abstrakcja
QUOTE(Neonai @ 06.02.2008 11:10)
no ja mam dziś HWDP.

czyli Hmm...Wstęp Do Psychologii =P
*


Studiujesz psychologię?
Child
si. całkiem logiczne - wstęp do psychologii na psychologii tongue.gif

coś jak mój wstęp do nanotechnologii. tyle ze ja to bede miał na trzecim semestrze
em
Ola ma wstęp do psychologii na socjologii, więc wcale nie takie oczywiste :P.
avalanche
ja miałam psychologię społeczną na dziennikarstwie.


i to było straszne.
abstrakcja
No mój kolega ma psychologię i FILOZOFIĘ na zarządzaniu. ;p
em
filozofia jest chyba na wszystkim.
Child
yup. ja bede mial w drugim semestrze filozofie srodowiska :P
avalanche
wpisy od 19. czuję że czeka mnie piękny wieczór w instytucie... ;/

edit:// jeszcze lepiej że dzisiaj w ogóle nie będzie wpisów.

kocham moją uczelnię.
kate711
Jutro egzamin z łaciny. biggrin.gif Właśnie powtórzyłam końcówki!
Ale jutro też wyniki z powszechnej. Mam nadzieję, że pani profesor mnie nie zje przy oddawaniu prac. Chyba czeka mnie pierwsza poprawka w życiu... dementi.gif
anagda
Hm... Nie myśleliście o założeniu sobie odzielnego tematu o studiach? :>

Niby uniwerek/polibuda też szkoła, ale jakoś młodsza część magicznego, która jeszcze się nie doczekała zmiany szkoły na taką z określeniem "wyższa" trochę zanika w tym temacie.

Taka tylko moja propozycja mała...




Do dzisiaj deklaracje maturalne można było zmieniać. To co ostatecznie drodzy, tegoroczni maturzyści zdajecie?
em
a co za różnica? szkoła to szkoła, a to jest TS, może być w jednym temacie.
nie widzę potrzeby.
Child
widzę, że siły cenzorskie działają dziś wyjątkowo sprawnie :P
harolcia
Właśnie, anagdo, jak ostatecznie poziom angielskiego wybrałaś?
tak z ciekawości
anagda
QUOTE(harolcia @ 07.02.2008 22:56)
Właśnie, anagdo, jak ostatecznie poziom angielskiego wybrałaś?
tak z ciekawości
*



Stwierdziłam, że pierwszy wybór jest zawsze najwłaściwszy i jednak pozostałam przy pierwotnie zadeklarowanym rozszerzonym.

Ale czy to dobry pomysł to do końca pewna nie jestem. Ale już na szczęście zmienić się nie da, więc sie zastanawiać już nie będę, za to chyba czas się zabrać do nauki w końcu xD
harolcia
to w takim razie - powodzenia życzę (tylko nie dziękuj!! )
I ucz się, dziecko, ucz. Mondra bendziesz cheess.gif
kate711
Taa... No i czeka mnie poprawka... dry.gif
Łacina myślę, że dobrze. Pani mgr zaskoczyła nas formą egzaminu, ale sprawdzałam kilka razy odpowiedzi i powinnam zdać...

cry.gif cry.gif cry.gif
Zeti
Jadę na konkurs geograficzny. Nie wiem co powiedzieć. trzymajcie kciuki.
harolcia
<trzyma kciuki>
Z zaciśniętymi kciukami ciężko się pisze, ale chciałam oznajmić wszem i wobec, że...




MAM FERIE biggrin.gif
Ronald
QUOTE(harolcia @ 09.02.2008 18:51)
MAM FERIE  biggrin.gif
*



JA TEŻ!!!! biggrin.gif

avalanche> o.O. studiujesz dziennikarstwo^^ to bardzo dobrze, bo ja właśnie tak plan posiadam, zeby po skońćzeniu tego zaczętego ledwo co LO udać się w tym kierunku, ale wszyscy, włacznei z Panem Od Warsztatów Dziennikarskich mi to odradzają, mówią, że tam się człowiek nizcego nie uczy i tylko się opier... cały czas oraz, że najgorsi dziennikarze to ci po studiach... prawda to?
QbaNowy
Zeti, cóż mogę powiedzieć... trzymam kciuki! Chyba teraz już za wynik a nie za łatwe pytania wink2.gif
avalanche
QUOTE(Ronald @ 09.02.2008 17:26)

avalanche> o.O. studiujesz dziennikarstwo^^ to bardzo dobrze, bo ja właśnie tak plan posiadam, zeby po skońćzeniu tego zaczętego ledwo co LO udać się w tym kierunku, ale wszyscy, włacznei z Panem Od Warsztatów Dziennikarskich mi to odradzają, mówią, że tam się człowiek nizcego nie uczy i tylko się opier... cały czas oraz, że najgorsi dziennikarze to ci po studiach... prawda to?
*



prawda li to.

Zeti
Oj, pytania były strasznie trudne. Gdzie na Podkarpaciu znajduje się rezerwat azalii pontyjskiej i jaką ma powierzchnię?
Były diagramy z elektrowniami jądrowymi, naturalnymi i cieplnymi, i opisać jakiego kraju sytuację energetyczną opisuje... Koszmar. Ale jedno fajne. Kontuiry krajów, podaj nazwę kraju, stolicę i język. to jedno zadania na pewno mam dobrze.
Dzięki za kciuki.
QbaNowy
Właśnie zdałem sobie sprawę czemu nie lubię geografii tongue.gif
Zeti
Ale geografia jest naprawdę fajna. Fizyczna i Regionalna jest OK, Społeczna też, ale Ekonomiczna sprawia problemy czasami.
PrZeMeK Z.
Lubię geografię oprócz geografii regionalnej. Co miałaby mnie obchodzić powierzchnia rezerwatu azalii pontyjskiej?
Fizyczna była najlepsza.
Zeti
Regionalna jest spoko. Państwa, topografia, góry itp. Fizyczna to sama teoria, co nie zmienia faktu, że też ją lubię.
Eva
A ja geografii nie znosze na rowni z chemia. Juz nawet dla matmy mam wiecej uczucia.
Hermiona1900
Geografię też nie za bardzo lubię, a pytania Zeti z tego twojego konkursu to mnie osłabiają tongue.gif Chemia to też nie jest mój mocny punkt ;/ razem z fizyką. najbardziej to chyba matmę lubię i plastykę biggrin.gif
Ronald
QUOTE(avalanche @ 09.02.2008 22:11)
QUOTE(Ronald @ 09.02.2008 17:26)

avalanche> o.O. studiujesz dziennikarstwo^^ to bardzo dobrze, bo ja właśnie tak plan posiadam, zeby po skońćzeniu tego zaczętego ledwo co LO udać się w tym kierunku, ale wszyscy, włacznei z Panem Od Warsztatów Dziennikarskich mi to odradzają, mówią, że tam się człowiek nizcego nie uczy i tylko się opier... cały czas oraz, że najgorsi dziennikarze to ci po studiach... prawda to?
*



prawda li to.
*


To chyba czas zmienić plany na przyszłość... dry.gif

Geografia jest całkowicie nieinteresująca, nudna, nieciekawa! Nie lubię i chyba już lubić nie będę. Myślę, że ma to związek z marnymi nauczycielami geografii jakich dotąd miałem nieprzyjemność spotykać.
abstrakcja
Geografia nieciekawa?
Nudna to jest historia. W wydaniu szkolnym oczywiście, bo czytając te tematy dla przyjemności okazałoby się , że każdy przedmiot ma w sobie coś interesującego.

Ja tam lubię geografię i matmę, choć fizyki nie znoszę. Chemii tak samo. Historii od pewnego czasu też.
asiatal
sztuki nie lubię. tzn. muzyki nie znoszę a plastykę to tylko czasami
Ronald
QUOTE(abstrakcja @ 10.02.2008 19:12)
Geografia nieciekawa?
Nudna to jest historia. W wydaniu szkolnym oczywiście, bo czytając te tematy dla przyjemności okazałoby się , że każdy przedmiot ma w sobie coś interesującego.
*



Oj, nie byłaś na lekcji u mojej Pani OD Historii genialna acz powściągliwa kobieta. Każde oczekiwanie na jej kolejną lekcję, to prawie jak oczekiwanie na kolejny odcinek "M jak miłośc" prze emerytki wink2.gif
Zeti
Historia jest bardzo fajna. Nie mam serca do Fizyki i Matematyki. Matme kiedyś lubiłem, maiłęm nawet spore sukcesy w konkursach, ale teraz... dajcie spokój. Nauczyciele są do bani. Podejrzewam, że z innymi nauczycielami byłyby to jedne z moich ulubionych przedmiotów. Tak jak chemia, geografia i historia.
asiatal
historia byłaby nawet fajna, gdyby nie te daty. Gdy tylko się zaczynają daty, to u mnie jest baaardzo źle. Za tydzień będę pisać próbne testy gimnazjalne (jestem w II klasie) i jakoś nigdy się nie przejmowałam testami. Ale teraz, jak tak pomyślę, to nieciekawie u mnie to wygląda
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.